Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabaka

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jenny
Gość









PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiecie ze mezczyzni powinni sikac na siedzaco...zapobiega to prostacie:)
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

he he... Do pisuaru przedewszystkim!!
Powrót do góry
kedzik



Dołączył: 05 Paź 2005
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Babice / Graz
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taaaak do PISUARU!! to napewno zapobiegnie prostacie i jednoczesnie wciagac tabake...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ZioOm
Gość









PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wciągam tabake od roku i jakoś nie widze u siebie zmian. A jakoś wydaje mi się że jakbym palił fajki przez rok to już by mi się sużo rzeczy pozmieniało. I jeszcze nie rozumiem tych wszystkich starych babek co siedzą na ławkach zamiast się czymś zająć i jak widza że ktoś wciąga tabake to od razu że to ćpun.
A tak pozatym to zapraszam do poczytania na stronke i forum http://otabace.pl/
Powrót do góry
ZioOm
Gość









PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe ale zrobiłem wykopaliska Very Happy
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wciagam juz dlugo tabake...i musze powiedziec ze.......no co bede bujal chyba sie uzaleznilem Razz ale co tam...kazdy musi miec jakis nalog Razz Ja wybralem tabake i jestem zadowolony Laughing pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bb



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wwa
PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 2:11 am    Temat postu: ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ludzie, po co wciagać tabakę?
poza tym, że chce ci się kichać, płakać i masz czarne kropki pod nosem to nie daje żadnej frajdy. nic. zero. równie dobrze można być zafascynowanym wciąganiem pieprzu. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arturus



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani. wciagam tabake od roku czasu nie da fazy jak wielu ludzi ( nikotyna przez sluzowke sie szybciej wchlania ) i przez chwilke lekko sie kreci w glowie. kiedys na pocztaku to mialem teraz juz nie. kwestia uzaleznien to sprawa indywidualna. snuffam od roku i uzalezniony nie jestem. tabaka nie jest tak dostepna jak papierosy ze jest wszedzie. czasem nie mam jej tydzien czasem nie mam miesiac i nie odczuwam szczegolnego braku:). jezeli chodzi o szkodliwosc. tabake trzeba umiec zazywac. nie mozna naduzywac. jedyne co tabaka niszczy to sluzowke nosa ale zeby ta sie zniszczyla naprawde trzeba juz przeginac. doskonalym rozwiazaniem jest np. zazywac tabake i robic przerwy. kupic zel alfarin jest tani okolo 4 zl sluzy do nawilzania sluzowki. i mozna spokojnie od nowa. kiedys tabaka sluzyla do zwalczania bolu glowy. tlo historyczne tabaki jest naprawde szerokie. jest o wiele mniej szkodliwa od papierosow. Donald Tusk jest zapalonym snufferem Smile co roku w Polsce organizowane sa jakies konkursy a on bierze w tym udzial:) to nie jest wyssane z palca. wojek google pomoze wam to odnalezc jak bedziecie chcieli:) poza tym nie warto zazywac tabaki red bull zawiera pieprz cypryjski i bardzo gryzie w nos. szczegolnie polecam apricot gawith snuff. jest delikatna dla nosa, ma brzoskwiniowy aromat jest wilgotna i grubo zmielona.gdy ktos bedzie chcial cos o tym wiedziec prosze do mnie pisac:) udziele porad. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matiks



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 1:10 pm    Temat postu: TABACCO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie...otóż jestem przeziębiony i mam zapchany nos, kolega polecił mi tabace do wciągania i szczerze mówiąc po tabace czuje sie świetnie. i teraz nie wiem jakie to ma działanie przeciwne, chciałbym wiedzieć jakie są tego minusy(wiem, że uzależnia) z góry dziękuję

---edit by Wind_of_hope---
Temat został przeniesiony do działu o takiej samej tematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 10, 2007 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że tabaka jest lepsza niż papierochy. chociaż wiadomo, że jest wyrobem tytoniowym (i to chyba zawiera nawet więcej nikotyny niż szlugi) i moze powodować: wymioty, krew z nosa, wysuszenie śluzówki, obrzęki śluzówki, może zwiększać ryzyko zachorowania na nowotwór jamy nosowej. ale nie ma na to dowodow. najcześciej jednak się spotyka to, że po długotrwałym snuffaniu może nastąpić lekka utrata zmysłu wechu przez uszkodenie śluzówki. czyli możesz sobie nos rozwalić.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group