Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strzelanie w kciukach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacha666



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika156AR napisał:
O glukozaminie w kremie jeszcze nie słyszałam Wink


głupio sie przyznać - uległam reklamie i kupilam artrostop krem, to jest z glukozaminą i sluzy do masazu i wcierania, uzywam od..4 dni i nic nie czuje..ale trudno zebym czula poprawe po 4 dniach ;] duża tuba na dlugo starczy...pozyjemy zobaczymy.

byłam dzisiaj z tym u doktora nauk medycznych spec. ortopedia i powiedział ze mam zonka, bo moje strzelanie kciukami i problemy z kolanami to wada genetyczna. Fakt jest taki, tata mial problemy z rekami...a mama z kolanami i powinno mi to zaniknac w wieku ok.23 lat a choroba palca strzelającego(bo mi tlumaczyl) polega najczesciej na tym ze w tym pierwszym paliczku od całej dłoni cos tam 'pyka' i ze w kciukach tego raczej sie nie spotyka. Do tego mam wiotkie mięsnie, wiezadła i w ogole jestem chodzącą katastrofą ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group