Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strzelanie w kciukach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanie a po co glukozamine????? przeciez ona dziala na odbudowe chrzastki???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kacha666



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JacekJ nie wiem po co tam mi doktor przepisał, on chyba powinien wiedziec po co...no ale hm widać nei wiedział bo nie pomogło Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego wlasnie sie dziwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Glukozamina odnawia chrząstkę, ale też uzupełnia braki w płynie około stawowym.
Wy poprzez owe "strzelanie" palcami ścieracie chrząstki dlatego potrzebują one wzmocnienia.
Glukozamina jest bardzo dobra przy takich dolegliwościach, ale zdecydowanie najlepsze efekty daje aplikowana za pomocą zastrzyków, centralnie w miejsce gdzie jest ubytek chrząstki albo płynu około stawowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kacha666



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a fe:/ znaczy w kciuk? :S kurde nieprzyjemna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Bardzo nie przyjemna i bardzo bolesna ale daje efekty. Sama jestem na to przykładem. Miałam bardzo ciężki wypadek, praktycznie zmiażdzone kolano i dzięki M.in tym zastrzykom doszłam do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika156AR akurat nie zawsze to strzelanie palcami jest spowodowane niewielka iloscia plynu stawowego . odnosnie glukozaminy i jej dzialania na chrzastke- tabletki musialabys brac jakies 10 lat zeby byl jakis rozsadny efekt a zastrzyki troche krocej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kacha666



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz sobie kupiłam glukozamine w kremie, zobaczymy co to da...musze sie przejsc do lekarza..ale własnie jakiego? chirurga? ortopedy czy reumatologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O glukozaminie w kremie jeszcze nie słyszałam Wink
Do ortopedy najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli chcesz isc do lekarza to do ortopedy.nalepiej specjalisty od reki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group