Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek po okresie - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna20



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:11 pm    Temat postu: Stosunek po okresie - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o odpowiedz:) dzis odbyłam swoj pierwszy raz... a nie wiem czy moge zajsc w ciaze, skoro jestem tuz po okresie Sad;/okres skonczył mi sie 22 lipca a 23 lipca zrobiłam to:P prosze odpiszcie mi , bedzie wam bardzo wdzieczna:*:*:*


---------edit by drapaka---------
Założyłaś 2 takie same tematy,
a przynajmniej dotyczyły tego samego.
Ten drugi skasowałam.
Nie rób bałaganu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W którym dniu cyklu skończyła Ci się miesiączka? albo: którego dnia(data) dostałaś miesiączkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
valissa
Gość









PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 3:41 pm    Temat postu: czy mozna ..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a okres dostałam 19 lipca i skonczył mi sie 22 lipca, prosze odpowiedzcie potrzebuje pomocy;/;/
Powrót do góry
Sandi
Gość









PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zajdziesz w ciążę bo dni płodne są ok dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką a w twoim przypadku było to zaraz po miesiączce wiec nie masz sie czym martwić. A tak nawiasem mówiąc to masz super ze okres twój trwa 4 dni, ja sie musze męczyć tydzień Sad Pozdrawiam
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak przedmówczyni, nie ma się czym martwić. Trzeba zacząć uważać od 10 dnia cyklu do 18.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iedliq



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 3:43 pm    Temat postu: Stosunek po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie...Nie jestem zabardzo doswiadczony w tych sprawach wiec pytam mądrzejszych.Ja i moja Kochana kobieta mamy zamiar kochac sie dzien po okresie.ale nie wiemy czy uzyc zabezpieczenie.
Słyszalem od kilku osób ze dzien po okresie jest 100% bezpieczny ale raczej niezabardzo w to wierze...
Jej okres zaczał sie teraz wczesniej niz zwykle bo powinien w poniedzialek czyli 9 a zaczał sie w srode czyli 4.Czy jest mozliwosc ze jesli "skoncze" w niej to zajdzie w ciąze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli ma krotkie cykle to dzien po okresie moze juz byc plodny wiec nie radzilabym kochac sie bez zabezpieczenia.... juz bardziej pewne sa dni przed okresem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iedliq



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety cykle są jeszcze nieregularne...eh szkoda:/ to bede sie musiał powstrzymac z maratonem Razz
A czy mozna jakos sprawdzic czy ten dzien jest płodny lub nie ?
Dzieki za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez bym radzila sie wstrzymac z "konczeniem" Razz Dzien płodny objawia sie dlugim, ciagnacym sluzem, uczuciem "mokra".
Najlepiej kochac sie bez zabezpieczenia jest ok .10 dni przed nastepna spodziewna miesiaczka, wtedy jest bardzo małe ryzyko zajscia..
Mam na mysli cykle regularne bo jesli co miesiac wypadaja inaczej to moze zakonczyc sie to płaczaca niespodzianka Wink
Ale zawsze mozna zastosowac globulki dopochwowe prawda?sa niedrogie i skuteczne. Zycze przyjemnych doznan heh Smile Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja to jest podczas okresu? czy podczas okresu mozna zajsc w ciaze???a drugie to czy np jesli w np 5 czy 6 dniu cykulu facet wejdzie wkoiete na troche,ale do wytrysku niedojdzie wniej tylko na zewnatrz i to po dluzszej chwili to sa szanse???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group