Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek po okresie - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej tak.
stres to 1 z głownych przyczyn opozniania @.
ale Ty w ciazy nie jestes bo..
- nie doszlo do wytrysku w srodku.

mozesz byc spokojna Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewka444 - stres to główna przyczyna spóźniającego się okresu.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka444



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 1:23 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oh, dzięki bardzo Wink
On mi się jeszcze w sumie nie spóźnia bo powinien się pojawić kolo 05.10 ale ja jestem taka przewrażliwiona na tym punkcie i po prostu cały miesiąc czekam na ten okres... I żyje w nerwach... Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to po co zabieracie sie do sexu? Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewka444, no właśnie ? w końcu wykończysz się psychicznie jak co miesiąc będziesz panikowac czy jesteś w ciąży czy nie .. to bezsensu, nie lepiej przestac współżyc ? oszczędzisz nerwów swojemu chłopakowi i sobie ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niunia93-16



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja właśnie postanowiłam ze nie będę tego robić. Ty się boisz cały miesiąc a ja mam taką nerwówkę kiedy mi się spóźnia. miesiąc temu 14 miałam okres na wieczór powinnam teraz mieć jakoś 11-12 a tu nic. chłopak nie skończył we mnie ale nie wiadomo czy coś się nie stało. i naprawdę bardzo się boje. tu mam pytanie czy naprawde mam sie czym denerwować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niunia jesli nie skonczyl w srodku to nie masz czego panikowac!. do ciazy jest potrzebny wytrysk Smile jeju ile razy jeszcze to bedzie wałkowane..?
2-3dni spoznienia to nie tragedia. czekaj cierpliwie. stres moze opozniac @
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niunia93-16 napisał:
ja właśnie postanowiłam ze nie będę tego robić. Ty się boisz cały miesiąc a ja mam taką nerwówkę kiedy mi się spóźnia. miesiąc temu 14 miałam okres na wieczór powinnam teraz mieć jakoś 11-12 a tu nic. chłopak nie skończył we mnie ale nie wiadomo czy coś się nie stało. i naprawdę bardzo się boje. tu mam pytanie czy naprawde mam sie czym denerwować?



będziesz to robic na pewno, bo to lubisz, czerpiesz z tego przyjemność, a przy okazji razem z chłopakiem się uzupełniacie Smile więc się nie zarzekaj, po prostu musisz nauczyć się cierpliwości i podchodzić z dystansem do pewnych kwestii odnośnie ciąży! jak możesz w niej być, gdy nie było wytrysku wewnątrz!?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niunia93-16



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no racja ale wiadomo jak to jest. w takim razie dlaczego może mi się spóźniać? bo o stresie nie ma mowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmiana klimatu, pogody, zaburzenia hormonalne...Co w Twoim wieku sądząc po nicku mogą się zdarzać.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group