Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek po okresie - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sonia mozna zajsc pod warunkiem ze masz nieregularne cykle,wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo Confused
PS- jak mozna zajsc w ciaze,jesli wytrysk był na zew.?? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind wiem wiem (ps) nie krzycz;p tak tylko pytam,bo raz czytamm z ta wydzielina zprostaty niezawiera plemnikow gdzie indziej ze zawiera i z tad moje pyatnie;p pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sonia ja nie krzycze Wink tylko informuje heh:P a co do wydzieliny to rzeczywiscie nie zawiera plemnikow dopiero przed samym wytryskiem sie pojawiaja Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynkaskrzacik



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam okres 20 maja 2008 i trwala ona 6 dni. potem moj chlopak zakonczyl we mnie bylo to kilka dni po okresie dokladnie 31.maja .czy prawdopodobne jest bym mogla zajsc w ciaze.niby z kalendarzyka wynika ze mialam dni plodne no ale wogole tego nie kumam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak długie masz cykle? No i skoro sama zauwarzyłaś że były to płodne to szanse są jakieś zawsze. Ale może poprostu źle liczysz dni płodne i nie? Bo smaa piszesz że nie kumasz tego. Ale jeśli masz cykle długie to raczej niepowinno być problemu jednak jeśli krótsze to różnie bywa.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że szanse na ciążę są spore. 11dc, to już najczęściej dni płodne, ale napisz jeszcze jak długo trwają Twoje cykle
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynkaskrzacik



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No okres trwa mi tak 5 dni.6 mam nie wielki plamienia. no z tego co liczylam wylazi mi ze niby dni plodne to byly. i czy teraz powinnam dostac okres czy tez nie.? znaczy sie 17.06
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie chodzi mi o to, ile trwa krwawienie tylko jak długie masz cykle czyli ile dni upływa od dnia rozpoczęcia się miesiączki do rozpoczęcia sie kolejnej miesiączki. jeżeli okres powinnaś dostać 17 czerwca, to wychodzi z tego, że cykle masz 28dniowe (ale czy regularne?) i w związku z tym szanse na ciążę są z tamtego stosunku w 11dc
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie tak jak pisza diewczyny mogly to juz byc Twoje dni plodne. Ja CI powiem ze kidys kochalam sie z chlopakiem 11 dnia cyklu ale przerywanym stosunkiem i nie zaszlam w ciaze. Musisz napisac czy masz regularne cykle. Bo to jest wazne i i ile trwaja mniej wiecej.
Powrót do góry
konisia



Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 3:53 pm    Temat postu: pomozcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc mam pytanie czy zaraz po okresie moge zajsc w ciaze



--------edited by emilka-------
temat przeniosłam do odpowiedniejszego działu i tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group