Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sterydy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NIEZNAJOMY
Gość









PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 3:35 pm    Temat postu: NIE WIEM CO ROBIC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam znajomych którzy pala i pija Laughing Very Happy
Powrót do góry
damian
Gość









PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 2:20 am    Temat postu: co mi sie moze stac ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co mi sie moze stac jesli wezme 100 tabletek jedna ma 5mg to sa sterydy a nazywaja sie metanabol ?? czekam na odp pilnie
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy czy je wezmiesz na raz czy ćwiczysz itd.. Nie pamietam jak to sie dawkuje ale jak wezmiesz amlo to co najwyzej rozwalisz watrobe w drobny mak..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian
Gość









PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 4:54 pm    Temat postu: metanabol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wszystkie naraz i nie cwicze poprostu chce poniewaz mam problem z przytyciem a duzo jadam i wogole kiedys cwiczylem ale rok i bez zadnego bialka ani niczego i wlasnie nie wiem co mi sie moze stac jesli zrobie sobie kuracje metanabolem jedna a nie wiem jak dziala i tym bardziej ze nie cwicze przynajmniej na razie .. czekam na opd z gory dzieki :]
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bezsensu :/ na priva podsle Ci artykuł.. jeśli nie cwiczysz to po cyklu Ci wszystko zejdzie.. zostanie tłuszcz.. ty lko sie zarejestruj.. Wiesz nie jestes przyzwyczajony tzn Twoje miesnie do wysilku po prostu nie sa gotowe na taki wysilek.. Dostaana mete jako dopalacz ale po cyklu to zabierzesz i one sstraca swój wspomagacz czyli i zdolność podniesienia ciezaru

tu masz aartykuł ale zamiast odzywki wpisz sterydy i to to samo

www.sfd.pl/temat183472/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mlody_krk_18



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:34 pm    Temat postu: matenabol Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki ze mi potrafiles odpowiedziec jak czlowiek bo niektorzy to sa poje....ale trodno hehe i dzieki za ta stronke poczytam wszystko i nie bede bral zadnego metanabolu narazie zapisze sie na silke gdzies i postaram sie ulozyc diete i kupie jakies dobre bialko na mase tylko jakie gainera ??? odp dzieki z gory jeszcze raz :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy od kasy albbo gainer albo carbo + bialko. ja preferuje to drugie wyjscie po treningu carbo i 30min potem bialko :d poczytaj tamto forum:d jak trzeba zapytaj na pewno Ci odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarekk



Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:)
Czy istnieja takie sterydy o nazwie jak l478 ?? prosze o szybka odpowiedz:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group