Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sterydy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli to sie bierze zeby wyrosl tzw byczy kark.Narazacie zdrowie po to zeby wygladac fatalnie? No to gratuluje wyboru. Wiekszosc kobiet mowi na takich facetow- kwadraty.I wiem dlaczego. Po prostu myslenie macie tez kwadratowe. Podobno penis sie od tego kurczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A pozatym, nie trzeba koksować by być umięśnionym, psuć zdrowie, bo to najważniejsze.
Mi osobiście się nie podobają mięśnie, ale jestem zdania, że jak ktoś chce to niech bierze, przecież to mnie nie dotyczy.

A co do mięśni... widac różnicę po kolesiu który koksuje i ćwiczy a po tym który ćwiczy bez steryd. Ręce są napompowane, a nie umięśnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kobieta... jestes tepa czy mi sie zdaje ?:> penis to cialo jamiste a nie miesien to co sie ma kurczyc ? i w jaki sposob niby ma sie kurczyc nawet jakby to byl miesien ? ludzie opowiadaja wam bzdury a wy w to wierzycie! pozatym to jak juz tak myslicie o takich kolesiach to uwazajcie bo wiekszosc jest normalna... a z tego co widze to ty masz myslenie bardziej kwadratowe niz nie jeden kulturysta! bo pamietaj ze kulturysta jest normalny!! i rozni sie od gowniarza ktroy wzial koks po to by urosnac i szaleje teraz na ulicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokój, co sie dzieje?

Mo że zamiast obżucać sie stereotypami zaczniecie rozmawiać?
(to upomnienie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Racja. Przepraszam cie Pawel.
Tepa jestem napewno.
Przynajmniej sprawdzilam cOksowi poziom agresji po sterydach Wink
Dodam tylko tyle- kulturystyka na sterydach to nie jest wg mnie zaden sport.No chba ze bierzemy pod uwage zawody w tym kto zje wiecej dopalaczy i nie umrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko nie jestem agresywny...ale jak ktos mi pisze takie glupoty to musze jakos zareagowac bo przez takie kobiety itd ... ludzie mysla o takich ludziach ze sa tepi...


ps. Paweł obRZucac sie pisze Smile jak juz upominasz to sie postaraj ;p chyba ze to z nerwow bylo pisane Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przeciez juz ustalilismy ze tepa to jestem ja. I mala uwaga techniczna- nastepnym razem jak bedziesz chcial kogos obrazic zrob to na privie.
Od tej pory bede o tobie myslala jako o szlachetnym uduchowionym intelektualiscie.
A Pawel doskonale wie jak sie pisze obrzucac. Chcial cie tylko sprawdzic czy masz slownik w domu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOBIETA napisał:
No przeciez juz ustalilismy ze tepa to jestem ja. I mala uwaga techniczna- nastepnym razem jak bedziesz chcial kogos obrazic zrob to na privie.
Od tej pory bede o tobie myslala jako o szlachetnym uduchowionym intelektualiscie.
A Pawel doskonale wie jak sie pisze obrzucac. Chcial cie tylko sprawdzic czy masz slownik w domu Razz



może i posiada, choć nie do końca wie jak z niego korzystać..

ale powróćmy do miłej atmosfery Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko o mnie sei nie martwcie rade sobie dam :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jej chodziło o mnie Wink że nie wiadomo czy potrafie sie posługiwać słownikiem Wink wiesz prowadzimu pewnego radzoaju gre, która niesety ma miejsce częściowo i tutaj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group