Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sterydy

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slevin



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 3:07 pm    Temat postu: Sterydy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy poprzez branie sterydów mozna być niepłodnym?? i jakie to są stwerydy?? czy te znane na naszym rynku czy jakies inne....[/b]


---------edit by drapaka--------
Proszę pisać temat małymi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jasne, że po sterydach można być bezpłodnym, ale to nie jeden skutek uboczny tych syfów. Przede wszystkim to sterydy anaboliczne.


Inne skutki uboczne:
- ogromny wpływ( oczywiście negatywny) na pracę serca i układu krążenia
- destrukcja tkanki łącznej
- ingerencja w gospodarkę hormonalną
- zniszczenie (stopniowe) wątroby - a pamiętaj, że to narząd jeden z najważniejszych w organizmie( przetrawia tłuszcze, cukry i reguluje białka oraz niszczy składniki szkodliwe dla organizmu) i nerek
- retencja
- impotencja
- atak na układ immunologiczny

Poważnie się zastanów nad tym. Ja szczerze odradzam.
Kumpel już się nasterydował, leży na cmentarzu. Pewnego razu poszedł na siłownię, kiedy wychodził z treningu, upadł, już się nie podniósł - 19 lat.
Serce nie wytrzymało.

Jeśli chcesz zacząć brać sterydy, najpierw zbadaj swoje serce i porób inne ogólne badania. Kiepsko na tym wyjdziesz.
Ale zrobisz jak chcesz.

A co do nazw steryd nie powiem Ci nic, które to są dokładnie, bo się na tym nie znam.

A temat... dlaczego umieściłeś go w dziale "Nałogi"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm w tym dziale bo sterydy to nalog. wplywaja na mozg itd. pozatym podczas brania sterydow nastepuje blokada wiazania - mozg przysadka jadra. przez co hamuje sie wytwarzanie wlasnego testosteronu a dodaje sie z zewnatrz znam sie troche na tym. bralem je choc mam dopiero 20 lat i duzo osiagnalem. no ale byl czas aby skonczyc. nie zaluje. tylko wiesz.. jest mala roznica... ja bralem i bylem swiadom skutkow... przyjmowalem wszelkie witaminy i co tydzien badania... w dodatku prowadzil mnie lekarz. wiec z moich badan wynika ze jest wszystko wporzadku. jak napisala moja poprzedniczka Smile wymienila tylko te wady ktore sa a wcale nie musza byc jezeli tylko bierze sie jak tutaj podalem z glowa! a to jest wazne... procz tych wszystkich wad ktore spowodowane sa nie jednorazowym wzieciem ale braniem conajmniej 10 lat... lub przekraczanie dawek o kilka - kilkanascie razy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktos kiedys napisal "nic nie zabije albo mocno nie zaszkodzi jak bierze sie to z głową" ogólnie. Jesli jeden cykl dobrze poprowaadzony < i cwiczysz juz dosc dlugo> to nie powinno byc tragedi.

Poza tym jak juz bedziesz kupowac to nie przez jakichs posrednikow ale z pewnych miejsc,

JA kiedys bralem 100metki.
Gdybym sie dobrze poprowadzil nie widzialbym nawet skutkow ubocznych ale zle bralem i pod sam koniec troskze mi watroba zaszwankowala ale kumpel ktory bral dobrze nic mu nie bylo.

Odradzam na poczatek mocniejsze. Duzo zachodu odblokowania itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to wiadomo, że u jednego wystąpią zaburzenia hormonalne a u drugiego problemy z wątrobą.
Jeszcze mi powiedz, że sterydy są zdrowe... choć i mają co niektóre i dobre strony, ale to mniejszość.
Sterydy dezorganizują Twój organizm i właściwe procesy w nim.

Ale ja przecież ani nie namawiam ani nie nie odradzam. Jak ktoś chce to niech bierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sluchaj yalissea... sterydy to w koncu leki Smile wiec maja dobre strony a jesli bierze sie je w wiekszych dawkach niz lecznicze to dopiero powoduja rozrost w szerz Smile pozatym tez prawda jest ze kazdy organizm inaczej regauje mi np po wielu srodkach i bardzo duzych dawakch nic sie nie stalo ale znam ludzi co zjedli dawki lecznicze mety czyli jakies 5-10mg i powodowalo to u nich wysokie cisnienie watroba siadala problemy z serduchemi td
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, z tymi lekami, to nie taki łatwo miło i przyjemnie jak wam sie zdaje Wink

Owszem środek o nazwie ogólnej sterydy są też używane w lecznictwie, tylko porównajcie dokładny skład chemiczny takich sterydów dla kulturystów a takich dla celów leczniczych. Okaże sie że właściwie to 2 różne środki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pawel chyba nie wiesz co mowisz :> jesli jestes zaopatrzony w srodki apteczne to wszystko jest wporzadku! zreszta wiekszosc towarow wlasnie stad pochodzi a reszta to undery i nie roznia sie zawartoscia od normalnych srodkow leczniczych choc czasami sie zdarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cOx oswiec mnie nieswiadoma po co sie toto bierze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy od celu... pozatym ze wszsytkich sportow jakie sa jesli juz ktos wybierzekulturystyke to jedyny sposob aby urosnac gdyz na sucho lub za pomoca odzywke nie osiagnie sie tego... czasami bierze sei sterydy a nawet bardzo czesto po przejsciach raka lub podczas anemi. czy np zaniku miesni. jednak jesli ma to byc branie nieswiadome i tylko do celow wlasnych a nie sportu to odradzam !! w koncu to nie jest zabawa! jest to bardzo sliska sprawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group