Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stanolami w cholesterol

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gruntz



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Starachowice
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich ! Smile
Mam wysoki cholesterol i chciałbym z nim trochę powalczyć. Moi przedmówcy piszą używając jakiś naukowych określeń, a ja szukam konkretnych przepisów do ułożenia diety. Może ktoś zna stronę, gdzie znajdę jakieś przykładowe jadłospisy?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 20, 2008 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gruntz napisał:
Pozdrawiam wszystkich ! Smile
Mam wysoki cholesterol i chciałbym z nim trochę powalczyć. Moi przedmówcy piszą używając jakiś naukowych określeń, a ja szukam konkretnych przepisów do ułożenia diety. Może ktoś zna stronę, gdzie znajdę jakieś przykładowe jadłospisy?
Pozdrawiam!


Wpisz sobie w wyszukiwarce "dieta plaż południowych", albo "dieta south beach".
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group