Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stanolami w cholesterol

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz Very Happy dzis lece mamie pokupic ... niech zacznie sobie stosowac:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok Borys popytalem Smile

wiec tak - wszystko zalezy od: Twojego organizmu, dlugosci stosowania, ilosci itd itd

Jesli stosujesz kroko albo nie meczysz organizmu duzymi dawkami to nic Ci nie bedzie:) wiadomo jesli ktos bedzie tego lykac duzo to sie zle odbije na Tobie..
Jesli diete masz nastawiona np na Tauryne to nic nie bedzie zle:)

Ale jesli masz benecol stouj go - sam zrobie badania i moze sie skusze:)

A po taurynie < w niewielkich dawkach> widoczne byly poprawa samopoczucia, poprawa krazenia itd itd Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MonikaT



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Borys - masz całkiwitą rację, jesli mam wybierać benecol czy leki to oczywiście wybieram benecol - no chybaże problemy są już bardzo poważne, to całkiem co innego...

Helloween - a ja mam takie zmiany na skórze od tauryny tzn. od produktów zawierających taurynę - robią mi się takie suche czerwone plamy, to w takim razie muszę tego unikać - więc benecolik i benecolik Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TZn skad wiesz ze to od tauryny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonikaT napisał:
Helloween - a ja mam takie zmiany na skórze od tauryny tzn. od produktów zawierających taurynę - robią mi się takie suche czerwone plamy, to w takim razie muszę tego unikać - więc benecolik i benecolik Very Happy


ja np. w ogóle potrafie sie obejsć bez masla, ale wierze, że to może być trudne (moja babcie wali tyle, że można puścic pawia od tego...).

a MonikaT, robiłas w sprawie tej tauryny testy alergiczne? ja jestem na niektóre produkty uczulona i wyskakuja mi tez takie plamy czerwone, suche. tylko jakoś dojść nie moge, jakie mam testy sobie wykonać. na razie jak mi sie pojawiają smaruje je balsamem przystosowanym do skóry atopowej (nota bene niesamowicie nawilża i działa - jak masz problem z tym to polecam - lipikar, to jest z la roche posay), ale chyba powinnam sie zainteresować... tylko czasu troche brak :/

ps. a jak nie jem masła, to moge miec problem z cholesterolem? co jeszcze może podnosić?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka, gdyby cholesterol byl tylko w masle to by bylo dobrze...ale niestety...jest takze w mleku, miesie, szczegolnie tlustym, w skorze drobiu, w tlustych wedlinach, w tluszczach, ktorych uzywamy do smazenia, zupy gotowane na miesie, tluste sery, szczegolnie dojrzewajace, no i jaja, chociaz te zawieraja nienasycone kwasy tluszczowe, ktore poziom cholesterolu w jakims stopniu reguluja. stad dosyc istotna jest profilaktyka, stosowanie tych benecoli itd, bo coz....no latwiej jest zapobiegac niz pozniej leczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MonikaT



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka - dzięki za ten krem, musze spróboać, ale ja niestety nie robiłam testów, i to strasznie trudo mieć pewność od czego jest sie uczulonm, nawet dermatolog nie bardzo wie co i jak, ale chyba trzeba zmienić lekarza.
Helloween - tak tylko podejrzewam, jesli sie nie mylę, to jest ona w redbullu i za każdym razem jak sobie strzele to tak mi sie nasila.....
Emilka - a można stosować jogurty benecolu, nie koniecznie tylko do smarowania....

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ładnie. Tyle specyfików. Ja tam nie lubię leków brać i zrobię wszystko żeby uniknąć takich rzeczy. Jestem już gotowy nawet uprawiać jakiś sporcik i zdrowo się odżywiać. Jak będzie trzeba to nawet się przerzucę na florę po activ, ale myślę że jak będę się ruszał i jadł więcej zielonego to będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma środka "cud", mogą w większym czy mniejszym stopniu wspomagać.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale wpieranie komuś że jakiś środek uchorni go przed leczeniem jest wysoce ryzykowny i jest na granicy odmawiania kowencjonalnego leczenia (które jest karane przez Polskie prawo - a ja zapewniam że jestem wstanie bez problemu rozwiać "anonimowość" kogo kolwiek w sieci Wink - gdyby to miało pomóc prokuraturze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli już komuś lekarz kazał brać leki to nie ma rady. Nie zazdroszczę i tyle. Z lekarzami nie mam zamiaru się spierać bo to oni się na tym znają. Zresztą wydaje mi się, że wcześniej wymienione środki mogą zadziałać w jakichś lżejszych stanach. Wtedy, kiedy zmiana trybu życia może jeszcze nas uchronić przed szpitalem, a nie jest koniecznym dodatkiem do poważnego leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group