Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Śnieżący telewizor" w oczach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzik1980



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też to mam i zaczęłam zwracać na t uwagę od paru dni bo sie nad tym zastanawiałam.Myśle że to ma każdy i że to jest normalne.Jestem przebadana okuli stycznie i mam tylko męty w ciele szklistym.Wydaje mi się że wkręcamy się w to i wtedy to bardziej zauważmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilka09



Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a myslalam ze tylko ja mam cos nie tak z głowa... ja już od kilku lat tak mam. reguralnie chodze do okulisty i do neurologa. ale zadne z nich nie wpadło na to co mi jest i tak mnie wysylaja neurolog do okulisty a okulista do neurologa i nikt nic sensowanego jeszcze nie wymyslił. a i jeszcze mnie chcieli do psychologa wysłać ale sie nie dałam ;p wzrok mam ok wiec raczej problem leży "gdzieś w głowie". na 10 kwietnia jestem umowiona po raz kolejny do neurologa i mam zamiar go zmusic zeby dal mi skierowanie na tomografie albo EEG zeby mi dokładnie sprawdzili czy mi tam w główce aby wszystko dobrze łączy.
w sumie to te kropki mi nie przeszkadzaja ale fajnie byłoby w końcu wiedziec co mi jest bo na razie to komu mowie o tej przypadłości to kazdy patrzy sie na mnie jak na idiotke Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamalgi



Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A boli was często głowa?? Mam podobne ciekawostki z oczami odkąd pamiętam, podobało mi się to bo za to w miare fajnie w nocy widziałem. Odkąd przy bólu głowy to narasta zaczynam sie denerwować Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
toja86



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 2:41 pm    Temat postu: Dziwne rzeczy przed oczami.. ma ktos podobnie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to może być, przed oczami widzę przelatujące pyłki, jakieś takie pół przezroczyste nieregularnych kształtów coś? Najlepiej to dostrzegam patrząc na powierzchnie jedno litego koloru.
Moze ktoś coś wie?
Dodam ze mam to od niepamiętnych czasów, mam tez wadę wzroku -3,75
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polaaaa



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej jakbyś poszła do okulisty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Maj 07, 2008 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też to czasem mam ... takie jakby małe niteczki przemieszczające się po oku. Rolling Eyes Czasem się tym bawiłem, bo dawało się nimi sterować i przemieszczać w wybranym kierunku. Very Happy

A tak już bardziej poważnie, to nie jest to nic czym należy się przejmować. Praktycznie każdy czasem to ma, tylko niekoniecznie zwraca na to uwagę. Jeśli jednak widzisz je cały czas i jest to kłopotliwe, to istotnie warto udać się do okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nelly



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie boli mnie głowa, poszłam do innego okulisty i stwierdził że to może przez to że jestem nisko ciśnieniowcem, przepisała mi leki na podwyższenie ciśnienia i jakieś witaminy na oczy. Powiedziała że to nie jest normalne że tak widzę i że jeżeli to nie pomoże to mam przyjść ponownie to przepisze mi szkła, heh nie wiem co na ten temat myśleć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pruedence



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kołobrzeg
PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest odpowiedzieć na twój przypadek, może powinnaś nosić okulary z refleksem, one są specjalne do komputera i telewizora......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
polly24



Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie jest tak jak u ilki09, okulista wysyla do neurologa a neurolog do okulisty. sniezenie zaczelo mi sie rok temu i na poczatku strasznie mnie zdołowalo, natomiast teraz juz sie do tego przyzwyczailam. ten teamt był pisany dawno temu, czytacie to jeszcze dziewczyny? cos sie u Was zmienilo? pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gość00



Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie ale gdy się nie wyśpie, albo zmęczę wzrok komputerem, aż oczy szczypią i są suche. Jako nastolatka pewnie prowadzisz intensywny tryb życia- może powinnaś porządnie wypocząć i/lub spróbować kropli? Mi najlepiej nawilżają te z hialeye, stosuję od dawna, okulista polecił i widzę po nich wyraźnie, bez plamek i rozmywania. Warto spróbować, ale oczywiście należy udać się do specjalisty jeśli ,,śnieżek" nie ustąpi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group