Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Śnieżący telewizor" w oczach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koralina



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też tak mam odkąd pamiętam i to chyba nie jest normalne Rolling Eyes Obawiam się, że Twoja okulistka, nelly, trochę zbagatelizowała problem... Robiła Ci badanie dna oka?
Inna sprawa, że niekoniecznie oczy mogą być powodem takich przypadłości.. Moja mama miała straszne problemy z oczami, a okazało się, że powodem była choroba stawów żuchwowo-skroniowych Surprised

Mi to w zasadzie jest obojętne, byleby się nie pogarszało Wink Umiem z tym żyć, tylko nie chcę się bać, że mogę stracić wzrok albo coś... O 13 idę do okulisty, więc zobaczymy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nelly



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Badała mi dno oka i powiedziała że wszystko jest w porządku i że na pewno nie mam tego od zawsze i inne ble ble ble Very Happy ale też sądzę że skoro mi się nie pogarsza to chyba wszystko ok, tylko że moja mama strasznie panikuje i w ogóle Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koralina



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie mam to samo - właśnie wróciłam z badania dna oka i okulistka stwierdziła, że nic tam nie ma, ale wysłała mnie jeszcze na USG oczu dla pewności.

Hm, tak się zastanawiam, czy to możliwe, że takie problemy są spowodowane uciskiem mięśni? Ciekawa jestem do kogo teraz powinnam z takim problemem się zwrócić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gibonada



Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

delete

Ostatnio zmieniony przez Gibonada dnia Nie Lut 13, 2011 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koralina



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gibonada, Twoje słowa są trochę niesprawiedliwe - mi to przeszkadza w funkcjonowaniu, dlatego mam prawo iść do okulisty. Większość osób mi mówi, że tego nie ma - a i Ty nie jesteś w stanie zajrzeć do oczu każdego. Nie rób ze mnie hipochondryczki Wink
Nie wydaje mi się to normalne, a noc to dla mnie mały koszmarek - wszystko iskrzy się i jarzy.

Ps. Koralina, nie Karolina Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nelly



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 2:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi na szczęście to nie utrudnia życia, muszę nawet przyznać że nigdy nie zwracałam na to uwagi bo dla mnie to jest po prostu normalne. Tylko że jak się ostatnio wydało że tak widzę to cały czas zwracam uwagę na to co widzę Laughing nie wiem sama.... życia mi to nie utrudnia ani nic mi nie przeszkadza, jadę jeszcze do jednego okulisty ale raczej dla spokoju mamy niż mojego Smile chociaż trochę się boję że po drodze coś znajdą i to nie będzie fajne Sad ale ogółem to luz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koralina



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, aby coś znaleźli, gdyby to było coś poważnego to wyszłoby przy pierwszym badaniu, tak mi się wydaje Smile Ale zawsze warto się upewnić czy wszystko jest w porządku. Trzymam kciuki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dead Dreams



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też tak widzę odkąd pamiętam, zawsze myślałam, że to normalne.
Raczej mi to nie przeszkadza, prawie tego nie zauważam, no może wtedy gdy jest ciemno to jest gorzej, ale ogólnie to raczej się przyzwyczaiłam.
Ogólnie to więcej mam tych szumów gdy mam zmęczone oczy, co u mnie zdaża się często. Często widzę z takimi szumami jak na zdjęciach i wirują mi takie kropki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koralina



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, mam dokładnie tak samo. I w nocy też jest gorzej. Ale cóż, jeśli to nie problem z oczami, i się nie pogarsza... To chyba nie jest to groźne.
Nagle okazuje się, że wiele osób to ma Wink Tylko ciekawi mnie, czym to jest spowodowane, jeśli nie wadą wzroku? Pewnie nigdy się nie dowiemy, a na pewno nie od okulistów Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koralina



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, już po USG gałek ocznych. Mam trochę mętów, ale mam się nie martwić. I takie coś może powstać po jakimś uderzeniu w głowę.
(Czyli nadal nie wiem co mi jest.)

No nic - dziękuję wszystkim za odpowiedzi i zdrowia życzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group