Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skurcze przepowiadające

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!od rana zastanawia mnie jedna rzecz.Gdy wstałam poszłam do łazienki się załatwić i myslałam,że to tak jak codziennie a po drodze jak szłam to tak jakby odeszły mi wody nie wiem może to jeszcze nie to ale nie mogłam zatrzymać leciało i leciało.czy to moglło byc odejście wód??jestem w 40 tyg.a jak tak to czy musze jechac do szpitala czy jeszcze poczekac do jutra bo mam do lekarza??nie wiem co mysleć.mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi nie wiem za bardzo jak to napisać.czekam na odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie jedz do szpitala. To prawdopodobnie odeszły Ci wody więc poród się zaczął .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim
ja jestem w 17 tygodniu w 16 maiam bole i trafilam do szpitala na obserwacje dostawalam luteine i nospe bolal mnie brzuch nic takiego nie jadlam zeby mi zaszkodziło jestem jeszcze na luteinie na wypisie mi napisal ze poronienie zagrazajace Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ma nadzieje ze bedzie dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż za wcześnie na skurcze przepowiadające. Ten ból brzucha to zapewne początkowe skurcze rozwierające. Masz na wypisie poronoienie zagrażające i dostałaś tylko luteinę? hmm a co z rozwarciem? Wiesz,że teraz musisz leżeć?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro mam wizyte zobaczymy co powie ginekolog ponad tydzien biore luteine 3 razy po 2 tabletki




czesc bylam u lekarza biore jeszcze przez dwa tygodnie luteine ale nie ma rozwarcia wszystko w srodku jest oki rosnie 6 kwietnia mam wizyte kontrolna jak skoncze brac luteine pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group