Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skurcze przepowiadające

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agadusia



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 5:35 pm    Temat postu: Skurcze przepowiadające Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć! Jestem w 38 tyg. ciąży. Od kilku tygodni mam nieregularne skurcze a od paru dni odczuwam bóle brzucha (takie jak przy miesiączce), kłucie w pochwie, bóle pleców itd... wszystko wskazuje na to,że juz niedługo może nastąpić poród. Tyle tylko,że brzuch nie opuścił mi się ani odrobinę!!! O co tu chodzi? Czy brzuch zawsze sie opuszcza? A może te objawy, które mam do tej pory potrwają jeszcze z miesiąc? Czy Któraś z Was może coś na ten temat powiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mogą być skurcze przepowiadające, a brzuch może opuścić się niewiele, prawie niezauważalnie. Mojej znajomej brzuch opuścił siędopiero na dzień przed porodem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agajg



Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jelenia Góra
PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli złapia Cie takie skurcze,spróbuj je "rozchodzic".Jesli po chwili przestanie tzn ze to byly skurcze przepowiadajace.Uwirz mi,jak złapia Cie te prawdziwe, nic je nie "rozgoni".Są regularne,wręcz uporczywe, w każdej praktycznie pozycji a jak boli tak jak przy miesiaczce to dopiero poczatek...Mam dwóch synów.Pamiętaj jednak przy kazdym skurczu przetrzymaj bo WARTO!!!!!!! Powodzenia i daj znac jak juz bedzie po wszystkim.Trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudii19



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzno
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 3:03 pm    Temat postu: skurcze.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam!!!
Jestem prawie w 9 miesiącu ciąży (37 tydzień) i jeszcze nieodczówam skurczów Arrow raczej powiem tak!!! Idea
Coś tam sie dzieje ale niejestem pewna czy to jest to...
strasznie napina mi sie brzuch i odczówam takie przechodzace prady które trwaja 2 minutki jest to nawet bolesne a bardziej mne martwi to ze w dole brzucha strasznie mnie kłóje ... czy to normalne i czy to sa juz te skurcze???
Jak mozecie to odpisujcie bo bardzo sie martwie!!!!! Crying or Very sad

---- edit by Paweł:
Wystarczą 3 wykrzykniki i znaki zapytania. Prosze nie pisać więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno zamartwianie się nie będzie odpowiednie. Myśle że dzidzia poprostu szykuje się do wyjścia:) Twój lekarz prowadzący napewno powie ci o co chodzi z tymi "prądami" które odczuwasz. Gratuluje i nie zamartwiaj sięSmile
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda.M



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kielce
PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Nie masz powodów do zmartwień, przepowiadające skurcze, które odczuwasz to normalne pod koniec ciąży. Owe kłócie w dole brzucha też się zdarza, nie wiem czy każdej kobiecie, ale ja również je miałam (i przyznam szczerze, że też mnie to wtedy wtedy martwiło, a niepotrzebnie...). Poród coprawda był bardzo ciężki i powikłany, ale to nie miało nic z tym wspólnego, rutynę i zwykłą głupotę lekarza odczułam boleśnie Sad Życzę szczęśliwego rozwiązania i gorąco pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudii19



Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzno
PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 2:24 pm    Temat postu: podziękowania!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki wam dziewczyny za odpowedzi podniosłyście mnie na duchu...
Laughing byłam własnie dziś u ginekologa i powiedział dokładnie to co wy powiedziałyscie także jestem juz spokojna Rolling Eyes te bóle i kłócia powoduje moja miednca która jeszcze sie do konca nie rozszerzyła ale mam jeszcze 3 tygodnie niecałe...także jakos ujdzie ...ma jeszcze czas na rozwinięcie sie Wink
Jeszcze raz Bardzo Wam DZIĘKUJE!!!
claudii19 Rolling Eyes Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 6:48 pm    Temat postu: silne parcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 1 dniu 38 tygodnia ciazy i wczoraj wieczorem mialam silne bole jak przy okresie (dodam jeszcze bole krzyza)i bardzo mnie parlo wszytsko na dol tak bardzo ze w pewnym momencie musialm sie nawet wyproznic bo mylsalam ze wszytko ze mnie poprostu wyleci jak nie pojde do toalety .Bole te byly o.k godziny i myslalm ze sie wykapie i zadzwonie po lekarza bo to moze skurcze ale po kapieli minely-prosze moze wie ktos co to moglo byc
z gory dziekuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może skurcze przepowiadające Very Happy Ja mialam dokladnie takie jak Ty opisalas w 36tc. myslalam ze juz sie zaczelo czekalam ponad godzine a nic sie nie zmienialo,maz mnie zawiozl do szpitala zrobili mi ktg,usg i okazalo sie ze to falszywy alarm i cale szczescie bo 36tc to jeszcze troszku za wczesnie,ale jesli masz jakies watpliwosci idz do ginia niech Ci zrobi ktg i zobaczy jak tam czynnosc skurczow wyglada,pozdrawiam i koniecznie daj znac jak juz sie synus urodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mamo julki dziekuje za odpowiedz -mysle ze to nie bylo nic zlego bo dzis nie ma juz zadnych skurczow mam nadzieje tylko ze juz dlugo nie bede musial czekac na moje malestwo
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group