Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skurcze przepowiadające

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli dzis jest dobrze to mysle ze to raczej na pewno przepowiadajace Wink
Justynna nie ma za co dziekowac zawsze do uslug jestem Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez jestem zdania,ze to byly skurcze przepowiadajace,ja mialam podobne bole,ale w moim przypadku nie minely po godzinie i jednak musialam jechac do szpitala,no i po wielu godzinach urodzilam synka,ale przez cc.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzekuje wam za odpowiedzi -tak mysle ze macie racje z tymi skurczami bo wczoraj wieczorem tez mi sie to powtorzylo i tez przeszly po godzinie - a dzis caly czas czuje sie jak bym miala miesiaczke i w dodatku maly chyba mocno dusi mi na jelita bo czuje sie jak bym musial isc do toalety ale jak ide to nic sie nie dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko o czym piszesz zwiastuje nadchodzacy porod.Moim zdaniem to juz na dniach,ale moge sie oczywiscie mylic.Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agneska27



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 10:29 am    Temat postu: Skurcze pod koniec ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 35 tyg ciąży....tydzien temu lekarz stwierdził ze jest wszytsko oki...miał byc termin na 10.02 ale jest przekonany ze na koniec stycznia jednak... nie wiem co bedzie bo sie nie pokazało a on nie jest zwolennikiem czestego usg...bardzo duzo spaceruje ponoć to dobrez wpływa na ciąze..ale od pewnego czasu mam skurcze w macicy i przechodza dopiero jak sie zatrzymam i wezme głęboki oddech za 5 min znowu to samo możecie powiedziec mi o co chodzi??? nie wiem czy nie wybiore sie do niego w czwartek po porade. pozdro mamuski

---edited by karioka---
Zmieniłam tytuł na bardziej adekwatny do problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mogą być skurcze przepowiadające poród. Możesz odwiedzić lekarza,ale moim zdaniem nie ma się czym martwić Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agneska27



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 4:58 pm    Temat postu: dzieki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki z góry za odpowiedz....ulzyło mi...ale jak poczułam przedsmaki tych skurczy to tak juz mi sie nie spieszy do tej dzidzi Confused mysle ze masz racje i nie mam sie czym martwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz...Prędzej czy później będziesz musiała przez to przejść... Wink Poczytaj sobie posty "naszych" Mam w temacie "pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp." Very Happy

3mam kciuki żeby łatwo i szybko poszło Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia14181



Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:19 pm    Temat postu: dziwne bóle pod konic ciaży... :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej! jestem w 36 tg ciaży i dzis wlasnie mialam straszne bóle. duzo czytalam o skorczach przepwiadajcych i mysle ze to nie to. bol byl z lewej strony brzucha. to nie byly skorcze tylko jeden silny bol trwajacy ok 10 minut. bol byl tak silny ze doprowadzil mnie do placzu. nie pomogla zmiana pozycji czy cos takiego. nie wiem co to... wizyte mam za tydzien wiec poki co prosze Was o jakas odpowiedz... Sad

---pytanie przeniesione do odpowiedniego tematu---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno mi powiedzieć...ale może jednak to skurcze przepowiadające? Mozie macica rozszerza sie powoli do porodu. Wtedy mozna odczuwać takie bóle kłujące. Moze to też byc najnormalniejsza kolka nerwowa. Ja ostatnio cos podobnego miałam. Bardzo zakuło nie wiadomo kiedy i dlaczego. Ból byl okropny do tego stopnia że nie mogłam sie ruszyć ani wyprostować. Myślałam ,że to skurcz . Oczywiście wizyta u lekarza a diagnoza? Kolka nerwowa;). Ty jestes juz przy samej końcówce więc proponuje przyspieszyć wizytę aby wykluczyć rozwarcie postępujące .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group