Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rzucam palenie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barbara18



Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak rzuciliscie ? bez tabletek i tych innych do kupienia srodkow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wertek



Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rzucilem sila woli. nie chcesz to nie palisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi się to udało w zasadzie od ręki. Po prostu uświadomiłem sobie w pewnym momencie, że jest to niesamowity syf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
azeop



Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pale odkąd pamiętam i nie umiem się od tgo uwolnić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sara578



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie potrafie chyba dlatego ze lubie chociaz wiem ze mi skodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
holley34



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rzuciłem palenie w tak młodym wieku jak zacząłem. Po dwóch latach doszło do mnie, że truję sobie życie i po prostu odechciało mi się palić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biomedyczny12



Dołączył: 02 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie potrafie rzucić od kilku lat ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 1:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paliłam 4 lata, oczywiście zaczęłam jako gówniara z koleżankami w szkole. Dość szybko zwiększały się ilości spalanych papierosów. Nie palę już kilka lat. Dlaczego?

Moja siostrzyczka, miała wtedy 4 latka, podeszła do mnie widząc mnie z papierosem i powiedziała, że boi się że umrę jak dziadziuś. Dziadek zmarł na raka płuc, nie mam pojęcia skąd Maja o tym wiedziała i czy w ogóle rozumiała, że jego śmierć miała związek z papierosami. Od tego momentu nie wzięłam papierosa do ust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulala



Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja znam mnóstwo dobrych rad, a jakoś nie mogę rzucić , tak ostatecznie i na zawsze Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
odri123



Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawa to jest jest przestawienie w głowie tego że nie chcemy palić, jeżeli w głowie sobie tego nie ułożycie to nie rzucicie palenia niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group