Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rzucam palenie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

silna wila, tylko silna wola!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elkaelka



Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł! sama nie pale ale wiem ze rzucenie jest bardzo trudne. Podziwiam ludzi ktorym se to udało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi pomógł spor, wpadłam w wir i nie chcę używać tego sformułowania,że się od niego uzależniłam jednak po części trochę się tak stało i to mi bardzo pomogło w walce z nałogiem, bo tak byłam pochłonięta ćwiczeniami i całą otoczką,że mniej myślałam o paleniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trufal
Spamer


Dołączył: 19 Sty 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi sie już od bardzo dawna nie udaje rzucic palenia ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaWall



Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam tabletki tabex albo tabax nie pamiętam dokładnie nazwy sama kilka lat temu rzuciła papierosy dzięki tym tabletką właśnie.
Z tego co pamiętam nie dość , że były skuteczne to dodatkowo nie drogie . kuracja 30 dniowa kosztowała może 3 lub trzy paczki papierosów na tamte czasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronikatym



Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żeby się nie męczyć polecam desmoksan, serio po nim nie chce się palić i pomaga dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaret67



Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

probowałam 5 razy i nic dalej pale ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
turystyczna



Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościerzyna
PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tym, którym samemu nie udało się rzucić palenia to polecam wizyty u terapeuty. Na pewno wam pomoże. Moja matka właśnie miała z tym problem i po pół roku "wyleczyła" się z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pit412



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest samozaparcie, bez tego nie da rady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulinna174



Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wciaz probuje i polegam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group