Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rzucam palenie

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ribbi



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 9:08 pm    Temat postu: Rzucam palenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam mocne postanowienie, żeby rzucić fajki - jakieś rady z waszej strony Smile? co pomaga w wytrwaniu w tym postanowieniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lenka89



Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też chciałabym wiedziec jak to zrobic. Najczesciej kiedy poatnowie sobie ze rzuce palenie to w tym samym momencie dzieje sie cos co nerwowo mnie wykancza i nie ma mocnych Very Happy
Jak znajdziesz jakis sposob to chetnie go zastosuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to powodzenia, na pewno się przyda. Nie popadaj tylko w obsesję z jedzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak tam efekty rzucania palenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miejmy nadzieję, że się udało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ribbi



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wsparcie i zainteresowanie. Jeszcze nie udało mi się całkiem zerwać z nałogiem, ale nadal próbuję i się nie poddam!

Chyba najważniejsza jest w tym wszystkim motywacja i wsparcie bliskich osób. Mój chłopak męczy mnie już od roku, żebym rzuciła, do tego wspólnie z przyjaciółką wspólnie rzucamy razem palenie Smile

No oczywiście też zdaję sobie sprawę dlaczego rzucam.. Kasa wydawana na fajki, smród wszystkich ubrań, słuchanie ględzenia znajomych i rodziny, żebym wreszcie rzuciła palenie, no i oczywiście kwestie zdrowotne i wygląda, niestety palenie włosów nie wpływa korzystnie na cerę czy zęby :/

Na razie staram się nie sięgać po żadne tabletki, plastry itd. bo unikam takich rozwiązań. Chyba najważniejsza jest motywacja, bo bez tego i tona pigułek nic nie da...

Poza tym muszę wreszcie zmotywować się i uprawiać jakiś sport, bo to podobno bardzo pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dudek88
Spamer


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że nigdy się nie spodziewałam, że tak ciężko jest rzucić palenie.. dwa razy z desmoksanem nie przyniosła żadnych pozytywnych rezultatów. Ciągle coś.. a muszę zapalić bo ciężki dzień, dużo stresu, dużo pracy i tak na prawdę zawsze znajdzie się powód żeby sięgnąć po następnego papierosa.
Nie mam już pomysłu co zrobić żeby nie palić, może to kwestia po prostu słabej woli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dani



Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi jakie masz otoczenie? Tzn czy znajomi i ludzie w pracy też palą? Bo to dużo od tego zależy, ciężko rzuca się palenie jak wszyscy w około dymią...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JuliaGB



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy ktoś pali blisko ciebie to ciężko się powstrzymać. Trzeba poprosić, żeby nie robili tego w twojej obecności... Należy zmienić swoje przekonania dotyczące palenia. Najlepiej sobie wymienić najgorsze według ciebie skutki palenia. To zwiększa motywację do rzucania palenia papierosów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maksp



Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet żadne leki nie są w stanie pomóc Ci rzucić papierosów. Większość z nich i tak zawiera nikotynę, która dostarczana jest do Twojego organizmu. Jaki ma sens rzucanie papierosów, skoro i tak będziesz przyjmował nikotynę w innej formie Very Happy ? Polecam znaleźć sobie jakieś zajęcie / hobby i trzymać się grupy przyjaciół, która będzie Cię wspierać. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group