Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

różne rodzaje cery :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niby dlaczego ma się rano sprawdzać jaką ma sie cerę? każda pora dnia jest dobra.

pinezka do mycia twarzy używasz samego mleczka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie.. do mycia twrazy uzywam najpierw mleczka ( jest to mleczko do demakijazu twarzy- zeby zmyc np podklad itp. Z firmy ziaja) a potem myje twarz zelem z nivea young cleen deeper. A czemu Question Rolling Eyes
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2008 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dobrze.. myślałam, że pozniej nie używasz żelu czy toniku..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uzywam zelu jak najbardziej Smile i lubie go bo ladnie pachnie. Rano i wieczorem myje twarz zelem
Powrót do góry
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 12:14 pm    Temat postu: pielęgnacja twarzy??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczymy pomuszcie mi bo ja nie wiem co mam zrobić z moją twarzą Sad Urzywam toniku z nivea i kremu z nivea z lekkim podkładem. Mam twarz bardzo normalną ale wrażliwą jak urzyje kremu opalającego to zara mam uczulenie bo twarz mnie piecze i swędzi ;( czy może wy wiecie coś o domowym oczyszczaniu twarzy może jakaś maseczka albo coś takiego ??? pomuszcie mi bo ja kąpletnie nie wiem co zrobić Sad



-----edited by emilka----
przyłączyłam temat tutaj, ponieważ mówisz ogólnie o cerze. jeżeli chcesz porozmawiac o konkretnym problemie, to załóż nowy temat, nadając mu własciwy tytuł i bardzo proszę - staraj się patrzeć na ortografięSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz skoro masz cerę wrażliwą to lepiej nie kombinować na własną rękę.
A próbowałaś kosmetyków z AA?? one są stworzone do cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień.
Może udaj się do kosmetyczki ze swoim problemem ona Ci na pewno doradzi jakich kosmetyków powinnaś używać.
Każdy jest inny po prostu i jego cera potrzebuje innych środków pielęgnacyjnych... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group