Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

różne rodzaje cery :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domi Ci chodzi o ten dream mat mousse? czy jakos tak Razz ja testowałam w perfumerii i mi jakos nie podpasował...jakos szybko zasycha... i obawiam sie ze jak wiecej nałoze to skorupka zostanie ... Razz
_________________




Ostatnio zmieniony przez wind_of_hope dnia Pią Sty 18, 2008 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe, tak polecasz ze chyba sie skusze ale najpierw tego zuzyje Smile troche to potrwa bo uzywam podkladu raz na tydzien moze Smile na jakie stam oakzje ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie to nie jest chyba ten Wind, on jakos jeszcze inaczej sie nazywa. I ten nie robi smug i tak jak pisalam aplikacja jest super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domi to jest ten : COOL MATTE MUS czy ten Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation, a moze ten Bronze Mousse Bronzer... tyle tego ze juz zglupialam Smile to jest w takim okraglym pudeleczku jak krem?? wszystkie tez 3 sa takie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak to jest ten cool mat musse Smile on ma 16-sto godzinna trwalosc.
A ten dream mat musse a ktorym wind pisala to jest chyba cien do powiek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie mi sie firmy pomyliły...to co ja pisałam to z Maybellina Razz sorkiii tyle tych nazw ze kołacza w glowie Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maybellin i Rimmel robia bardzo podobne do siebie produkty wiec naprawde latwo sie pomylic Wink Ale uwarzam ze mimo wszystko Rimmel lepszy ma ten podklad Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak tak czytam o tym podkladzie z rimmela to wydaje mi sie dobry Smile ale narazie wystarczy mi mus z nivea.. musze kupic najpierw inne jeszcze kosmetyki do twarzy sobie. Ale powiem Wam za to dziewczynki ze mam tusz do rzes z rimmela i plyn do demakijazu oczu i nie jestem zachwycona z obydwu Rolling Eyes a to byl taki caly pakiet i kosztowal kilka zlotych nizej przed swietami. Wiec sie skusilam i zaluje troche..musze poczekac teraz az mi sie skonczy zeby kupic innej firmy ktorej zawsze uzywalam Confused
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem co to byl za pakiet Rolling Eyes I tam byl chyba najgorszy tusz rimmela wsadzony Confused
A co do tuszu to polecam maxfactor 2000calorie, drogi ale naprawde rewelka Very Happy
Ok odbieglam od tematu, sorki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosuje juz kilka ladnych dni ta cala serie nivea young i jest rewelacyjna Smile i bardzo mi odpowiada
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group