Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

różne rodzaje cery :)

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 8:31 pm    Temat postu: różne rodzaje cery :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalozylam temacik o roznych cerach zebysmy mogly wymieniac sie doswiadczeniami co do uzywania roznych kosmetykow Smile w tamtym temacie o wizycie u dermatologa zrobil sie off topic jak napisala Pituszka Smile

kupilam sobie ten kremik matujacy z serii nivea yong "control shine" i jak narazie jest fajny Smile skora sie nie blyszczy a jednoczesnie ladnie wyglada. Teraz tylko zastanawiam sie z jakiej firmy kupic melczko i tonik do oczyszczania twarzy i demakijazu Rolling Eyes skoro mam cere mieszana.. patrzalam nivea firme ale nie widzialam nic ciekawego do mojej twarzy jesli chodzi o mleczka i toniki.. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanko: jak rozpoznac jaka sie ma cere? oprocz wizyty u dermatologa czy kosmetyczki? nie chce mi sie łazic tam Smile
wiem ze nie swieci sie i nie łuszczy Razz wiec jaka jest? normalna? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

normalną cerę mają tylko dzieci Wink kobiety z normalną cerą to prawdziwa rzadkość.

to trzeba zobaczyć - daj fote Smile
należy ją rozpoznawać bez żadnych kremów na twarzy, żadnych podkładów po demakijażu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yalli najlepiej chyba jak wstanie sie rano co?? wtedy ma sie twarz bez makijazy, bez kremow ale moze ja sie nie znam Wink

pinezka ja nie uzywam zadnego toniku ani nic Smile jedynie do demakijazu plyn uniwersalny z ziaji Smile
a co do nivea young slicznie pachna co??Smile najbardziej jestem zadowolona z tego moje zestawu czyli : peeling do mycia twarzy "clean deeper", kremu matujacego "control shine" i podkladu "be beautiful"....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja do mycia twarzy uzywam mydelka la rohe posay ktore reguluje wydzieranie sie sebum. Jak i czasem cos wyskoczy to uzywam Benzacne albo Acne Dermu. Osobiscie za tonikami nie przepadam bo praktycznie wszystkie przesuszaja mi skore wiec zrezygnowalam. A jesli chodzi o krem to uzywam nivea viseage matujacy i baaaardzo go sobie chwale.
Jesli chodzi o makijaz to uzywam podkladu w musie z Rimmela, jest naprawde bardzo dobry. Ale dosc rzadko sie maluje, tzn oczy codziennie ale podklad tylko na specjalne okazje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika156AR napisał:
Ale dosc rzadko sie maluje, tzn oczy codziennie ale podklad tylko na specjalne okazje.


to tak jak ja ale ja uzywam wlasnie tego podkaldu w kremie co dopsaowuje sie do karnacji z nivea viseage young Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez go kiedys kupilam ale na mojej twarzy wygladal koszmarnie, wogole sie nie "dopasowal" do mojego odcienia skory Rolling Eyes No i jak dla mnie jest koszmarny w aplikacji Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka noo ta seria nivea young jest suuperrr Razz skora nie jest tlusta itp. Musze zastanowic sie nad tonikami. W sumie narazie uzywam mleczka ogorkowego z ziaji, wlasnie. On jest do demakijazu. No nic zobaczymy narazie musze zebrac fundusze na inne kosmetyki Rolling Eyes

wind mi kosmetyczka to sprawdzila.. tzn jaka mam cere. Przyznam sie szczerze ze myslalam ze mam tlusta Confused a tu prosze mieszana... to moze jak nie chcesz isc do komsetyczki to sprawdz sobie rano? tak jak mowia dziewczyny Smile

domi no to zalezy od kobietek Smile ja np nie lubie podkladow bo wole takie bardziej naturalne..a ten sam jest w sam raz Smile i nie widac ze mam jakas tapete na twarzy a wyglada ladnie Smile na to klade czasem jeszcze jakis puder i git Cool
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika156AR napisał:
Tez go kiedys kupilam ale na mojej twarzy wygladal koszmarnie, wogole sie nie "dopasowal" do mojego odcienia skory Rolling Eyes No i jak dla mnie jest koszmarny w aplikacji Confused


no wiesz rozni ludzie rozne twarze hehe... ja jestem zadowolona, a ten podklad co polecasz w musie tez musialabym wyprobowac... to ile on kosztuje??

pinezka a najbardziej podoba mi sie efekt ze nie mam zadnych wypryskow ani nic i twarz jest taka fajna gladka, nawet moj Plut zauwazyl Cool
no i nie sa takie drogie bo w rossmanie kazde kosztuje ok. 11 zl. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten podklad rimmela kosztuje ok 30zl, ale jak sa promocje a to w rimmelu sie zdarza baaaaardzo czesto to cena czasem spada nawet do 20zl.
I naprawde warto, wogole jest nie zauwarzalny jak taka mgielka, sama tez nie bedziesz czula ze go masz, naprawde ja jestem zadowolona jak nigdy Very Happy
Przedewszystkim super fajna aplikacja i efekt, bardzo dobrze matuje przy czym skora nie jest taka "smutna" wiecie, nie jest taka matowa. Dobrze kryje niedoskonalosci. Nie powoduje podraznien, poprostu polecam Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group