Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[pytanie do pań] chodziłyście do ginekologa faceta?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladniejsze jest usg przezpochwowe, pewnie dlatego wind sie dziwi, ze robil zwykle przez brzuch, ja tez sie dziwie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, dokladnie jak mowi karioka, sprawdzal czy ze wszystkimi narzadami jest ok. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niby tak, ale zbyt dobre to badanie nie było.
przezpochwowe sg jest bardziej dokładne, choćby z tego względu, że wykrywa już pęcherzyk płodowy, z czym zwykłe usg może mieć problemy.
ale to już zalezne od ginekologa, niektorzy ida na latwizne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina15253 napisał:
Tak, dokladnie jak mowi karioka, sprawdzal czy ze wszystkimi narzadami jest ok.

aha no o ty mto nie pomyslałam Smile pardon

Dodano po 55 sekundach:

zgadzm sie z Eye. nastepnym razem jak Cie nie zbada to sama mu o tym powiedz... toz to dla Twojego dobra.. a miesniaki, torbiele...widac przez powłoki? oj chyba nie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm ja jeszcze nigdy nie miałam robionego "zwykłego " USG u ginekologa. Zawsze przezpochwowe. Jest dużo bardziej dokładne i można na prawdę sporo dojrzeć.
Sama co jakiś czas proszę moją panią gin o takie badanie (mimo iż jest krepujące, zwłaszcza jak kręci tym drągalem we wszystkie strony hihihi Embarassed )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Noo taaak taaak, nawet mowil ze za 2 miechy juz bede musiala usiasc, ale qrczee... sie przygotowalam, pewne miejcsa "doprowanilam" do ladu Razz a tuu .. nic nie siadam , no nie powiem ze sie nieucieszylam ale w kazdym badz razie, i tak "ta chwila" nadejdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do usg przezpochwowego nie siada sie na fotelu Wink

babcia: ja tez mam dość często robione to usg, ostatnio poprosilam o zdjecia, bo akurat uchwycila jak jajeczko probuje sie "uwolnic" z jajniczka Very Happy wiem, ze glupio brzmi tak zdrobniale, ale wlasnie wtedy pokochalam moje narzady rozrodcze Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babcia napisał:
drągalem

ja to nazywam lekarski wibrator Razz no nie jest przyjemne ale przynajmniej widac wszystko Wink

eyesonfire napisał:
do usg przezpochwowego nie siada sie na fotelu

jasne ze nie. siada sie do cytologii nP Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
babcia napisał:
drągalem

ja to nazywam lekarski wibrator Razz no nie jest przyjemne ale przynajmniej widac wszystko Wink


to sie nazywa glowica , po prostu ma inny ksztalt, dopasowany do narzadow Very Happy a co do tego badania to jak dziewczyna jest dziewica to lekarz nie powinien go robic , chociaz znam i takie przypadki... a usg przezbrzuszne nie jest niczym dziwnym u ginekologa i wlasnie dziewice powinny go miec....


wind_of_hope napisał:
jasne ze nie. siada sie do cytologii nP Smile


a czemu nie?? moj ginekolog na fotelu robi usg dopochwowe, to zalezy od lekarza gdzie ci zrobi... fotel nie jest tylko do badania wziernikiem i cytologii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire napisał:
do usg przezpochwowego nie siada sie na fotelu

wiem, ale mowil ze bede musiala usiasc na fotel, nie dlatego, ze bede miala usg dopochwowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group