Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[pytanie do pań] chodziłyście do ginekologa faceta?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z gory przepraszam za o t Powerade jakbys mial problem z jadrami i w calej okolicy tylko lekarka by byla to co bys zrobil Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powerade heh nie mowie tego po to by poprzeć Cie albo cos innego, ale ja nigdy nie poddam sie badaniu u faceta..chociaz wiekszosc wypowiadajacych sie tu moze i ma racje Laughing dla mnie najdelikatniejszy jest moj facet i koniec .
Razz A z moja gin. mozna pogadac jak z przyjaciołka i nie mam zamiaru jej zamieniac na zadnego faceta Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 11:48 pm    Temat postu: będziesz musiał się z tym pogodzić Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba będziesz musiał się z tym pogodzić, bo stawianie wszystkiego na ostrzu noża nie służy waszemu związkowi.
Być może niektóre reakcje twojej dziewczyny spowodowane są właśnie chęcią sprzeciwienia się tobie.
Lepiej jakbyś do tego podszedł na luzie.
Kobiety znają się na mężczyznach lepiej niż my na nich (intuicja),
dla tego wybierają lepiej.
Nie plusuje, ale tak jest.
Z tego co zauważyłem lubią one fachowość i dodatkowo kierują się w wyborze wyglądem.
Co do lekarzy to radziłbym tobie abyś zwrócił bardziej uwagę na fachowość, a nie na to czy jest to facet.
Często zdarza się tak, że nawet nie bada, zapisuje piguły, a dziewczyna się męczy.
A co zobaczy to jego.
To tak jak z jedzeniem lodów, kolejny nie smakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

comet jak zwykle podsumuje jak najlepiej umie Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też chodziłam i to mężczyzn i do kobiet
ale powiem ci szczerze - gdy wchodzisz do tego gabinetu nawet nie zastanawiasz się nad tym jaka jest płeć lekarza (prawie tego nie widzisz Wink) Liczy się natomiast fachowość, kompetencje i wyczucie taktu. Spotkałam się z przypadkami, gdzie kobieta-ginekolog nie "przejeła" się pewnymi oznakami choroby bo, "ona też tak miala i samo przeszło". Kobiety bardziej też wg. mnie podchodzą instrumentalnie do pacjentki..., ich badanie jest o wiele bardizzej bolesne niz u mezczyzny-ginekologa, działa to na zasadzie "skoro ja to przeżylam to ona też moze", na opowieści o bolesnych miesiączkach czy bolesnej owulacji też reagują na zasadzie "eeee, nic takiego, też tak mam".
Podsumowując, facet wg. mnie bardziej przejmuje się "babskimi" dolegliwościami i szybciej reaguje na informacje pacjetki o wszelkich dolegliwościach.
Takie jest moje zdanie - i uwierz mi, że ostatnią rzeczą o której myśli pacjentka w czasie badania (zarówno piersi jak i innego) jest sex. Wbrew pozorom jest to sytuacja naprawdę aseksualna!
I wyluzuj trochę, możesz naprawdę zrazić swoją dziewczynę do siebie taką chorobliwą zazdrością... Rolling Eyes
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Jumo .... ja tez tak uwazam zreszta juz to napisalam wczesniej Wink
a taka zazdrosc moze tylko popsuc zwiazek a nie go wzmocnic....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@ Powerade:



---edit by Wind_of_hope---
Prosze nie obrazac innych uzytkownikow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 1:02 am    Temat postu: tylko on(a) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope
Cytat:
comet jak zwykle podsumuje jak najlepiej umie

A ty wysilasz się jak zawsze.
Bez wycieczek proszę.

Zresztą co ty możesz wiedzieć o ginekologach, jak chodzisz tylko do jednego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:12 pm    Temat postu: Re: tylko on(a) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

comet napisał:
wind_of_hope
Cytat:
comet jak zwykle podsumuje jak najlepiej umie

A ty wysilasz się jak zawsze.
Bez wycieczek proszę.

Zresztą co ty możesz wiedzieć o ginekologach, jak chodzisz tylko do jednego.


Mogłbys mnie nie obrazac??? nie napisałam tego po złosci,tylko zawsze musisz po swojemu podsumowac... Rolling Eyes A to ze chodze do 1dnego to o niczym nie swiadczy Exclamation przynajmniej trafiłam na kompetentna osobe a nie tak jak wiekszosc bede chodzic i szukac jak igły w stogu siana...
PS- sonda dotyczy kobiet... Rolling Eyes jestes kobieta??? ze sie wypowiadasz..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

comet a ty byles u gina ze wiesz wiecej niz kobitki heheheh - joke Laughing

Ostatnio zmieniony przez pituszka dnia Pon Kwi 30, 2007 4:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group