Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[pytanie do pań] chodziłyście do ginekologa faceta?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ludzie serio nie umiecie normalnie dyskutowac ? na razie praktycznie nikogo sie tu nie banuje czy obdziela ostrzezeniami. Ale i to moze sie zmienic

A co do tematu. nie rozumiem samej idei tematu - facet, kobieta oboje ukonczyli te same studia oboje sa lekarzami poza wstydem to chyba zadna róznica czy facet czy kobieta..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
limonka1984



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łask - obecnie Irlandia
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 2:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chodziłam do kilku lekarzy i zaawsze to byli faceci...do kobiety w życiu bym nie poszła...wiem że faceci ginekolodzy są delikatniejsi i poza tym jakos to dla mnie normalne a mój faceet wcale nie robi fochów z tego powodu...widać że zaufanie macie do siebie niezłe hehe skoro jesteś lekarza zazdrosny !! !! !! Nie spotkałam się jeszcze z tak zaborczym facetem...chyba zdrowie najwazniejsze jednak - przynajmniej dla mnie....taki ginekolog ogląda dziennie kilkanaście pacjentek i uwierz że gdyby przy każdje miał się podniecać to chyba nie dał by rady Laughing zastanów sie trochę nad tym co piszesz !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chyba jeszcze nie trafiłaś na ginekologa faceta niedelikatnego... Confused
a są tacy
jakoś nie odczuwam różnicy pomiędzy kobietą a facetem ginekologiem
to jednak chyba zależy do tego jaki kto jest a nie od płci lekarza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

limonka1984 napisał:
zastanów sie trochę nad tym co piszesz !!


do kogo to było? Rolling Eyes Rolling Eyes

limonka1984 napisał:
do kobiety w życiu bym nie poszła...


ja z kolei w zyciu do faceta bym nie poszła.. Neutral Neutral Neutral/.co tu ma do rzeczy zaufanie? ....dla mnie jest to odsłanianie najbardziej intymnych miejsc, i tylko 1 facet moze miec "do nich wgląd". Neutral. Jesli Cie nie stresuje to ze rozłozysz sie przed nim zupelnie naga to chodz Smile nikt nikomu nie broni,ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat. szkoda ze nie ma lekarzy od spraw intymnych u facetow ( nie mowie o urologu). Ciekawe jakbys sie zachowała kiedy twoj facet poszedłby do babki...
no nic ja to zostawiam bez odzewu bo bedzie kłotnia.
aha dodam jeszcze jedno: za pieniadze facet i baba jest taki sam. panstwowo nie ma czego rownac ( g*wno z blotem i tyle).
koniec tematu Exclamation Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
limonka1984



Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łask - obecnie Irlandia
PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może źle to wyraziłam...nie jestem jakimś mówcą doskonałym...ale na pewno nie chciałam nikogo urazić...KOBIETY jeśli się wstydzicie chodzić do lekarza FACETA i to tak duży dla was problem to znaczy że zdrowie nie jest dla was najwazniejsze tylko to czy sie czerwienić czy nie ? Ludzie przecież tu o zdrowie własnie chodzi...Wiem że jest to sprawa delikatna i indywidualna dla każdego...każdy ma prawo miec własne zdanie i ja również je mam - za co zostałam skrytykowana...heh...to po co to forum ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zostałas tylko Twoja wypowiedz zabrzmiala jak jakis zarzut , dlaczego nie chodzimy do facetow ginekologow itp? Neutral. ja to tak odebrałam. to ze sie chodzi do babki tzn ze co? mniej dbam o swoje zdrowie czy jak? własnie nie Smile jak sie trafi na extra osobe to za zadne skarby by sie jej nie zmieniło. własnie jest tak u mnie. chocby nnie wiem kto zachwalał faceta to i tak nie pojde. mam swoja lekarke i jak narazie wizyty sa mega cudowne Smile watpie ze twoj lekarz poczestuje Cie ciastkiem albo herbatka? Smile. a moja własnie taka jest. po badaniu poswieci mi czas na pytania jakie chce jej zadac a przy tym wypijemy wspolnie herbatke Wink nno i po co mi facet gin?
oki juz koniec tematu- kazdy chodzi tam gdzie jest mu dobrze i uwierz ze dba o swoje zdrowie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie ja od zawsze chodze do ginekologa faceta - to byl moj pierwszy ginekolog i jest super... zawsze poswieci mi swoj czas nawet jak pujde na kase chorych a nie prywatnie ... to zalezy od specjalisty... przeciez kobiety tez sa dobrymi specjalistami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya663



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tego ze prywatni są lepi osd państwowych ośmielam się nie zgodzić, ja chodze na NFZ, lekarza mam faceta, starszego już pana, zawsze jest miły i uprzejmy, doradza zawsze, niezadaje kłopotliwych pytań, konował jest konowałem niezależnie od tego czy płacisz mu z własnej kieszeni. A co do wstydu, no cóż zawsze jest troche neswojo rozbierać się przed obcym, nie ma znaczenia czy facet czy baba, ale że się rozbieram, pozatym on nawet tam nie partrzy za bardzo tylko jak musi, lekarz to lekarz. Pozatym kobiety pokazują swoje piersi do badań np mamografi i osoba badające są różnej płóci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bylam ostatnio u faceta ginekologa i moj mezus byl ze mna przez caly czas na badaniu, nawet jak mnie badal na fotelu ja nie widze w tym nic zlego a tym bardziej moje kochanie. Liczy sie czy lekarz jest dobry wyrozmialy i mily a nie wazna jest jego plec, to pacjntka ma sie dobrze przy nim czuc i nie krepowac sie bo gdyby tak bylo to nie mialoby sensu zeby szla wogole do niego jak nie bedzie wstanie powiedziec prawdy lekarzowi i co ja gnebi. takze to wy mezczyzni powinniscie pomyslec czy macie o co byc zli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co widze to jestes w ciazy wiec napewno nie rozkładałas sie na fotelu..robili usg brzuszne? na takie to by kazdy facet poszedł ze swoja kobieta zeby zzobaczyc dziecko itp. Smile a na dopochwowym tez był razem z Toba? a po co poszedł? moze nie ufa lekarzowi i woli stac na strazy? ja never nie pojde do faceta.. fuu. wystarczy mi kompetenta kobieta Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group