Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przezroczysta ciecz z sutków.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 kwietnia koniec czyli do 12 ciagle chronily cie tabletki.
Zajscie w ciaze przy braniu tabletek jest bardzo malo prawdopodobne ale cuda sie zdarzaja.
Mysle ze ciaza nie jest jakas straszna choroba.
Wiele nastolatek zachodzi i ostatecznie sa szczesliwe.
Pozatym nic nie zmienisz wiedza teraz czy w niej jestes
czy dowiadujac sie tego za 2 tygodnie. -
W sumie teraz mozesz zrobic sobie test.

Jesli chodzi o usg to popieram Wind w zupelnosci.
Rozchwiania hormonalne czy rak to powody ktorymi duzo bardziej powinnas sie przejmowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres i tak trwał tylko 4 dni co mnie trochę dziwi przy takim długim braniu tabletek nie robiąc przerwy między opakowaniami. Ale dziękuję : * trochę się uspokoiłam : )
skoro mowicie ze tabletki mnie chroniły az do 12 to chyba nie mam co się martwic ciązą.
p.s. dzwonilam i ta pani nie ma zadnego wyksztalcenia medycznego wiec nie mogla mi pomoc : ( i nawet dzisiaj doktora w gabinecie nie bylo wiec podejsc i sie zapytac tez nie mogę..
ale dziekuje za odpowiedz, jak bede mialam znowu jakies wątpliwosci to będę truła : D
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka a ile czasu je brałas i dlaczego odstawiłas?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wiem ile je brałam..hm.. zaraz zobacze w kalendarzyku..

juz wiem. brałam 38 dni pod rząd.
odstawiłam dlatego ze czasami mi drętwieją konczyny na chwilę, lekarz na sorze mi zalecil odstawienie tabletek bo mam niewiadomego pochodzenia kołatania serca. To ta historia z tetnem 140 na lezaco.

wczesniejsza miesiaczka byla bardzo obfita. wygladało to mniej wiecej tak:
normalnie bralam 6 miesiecy te tabletki (bo chyba we wrzesniu zrobilam przerwe na miesiac) zrobilam 7 dni przerwy, bylo normalne krwawienie (4 dni), potem 15 tabletek i zapomnialam tabletki, wiec zrobilam przerwę i mialam bardzo obfite krwawienie (5 dni). po tej przerwie - 38 tabletek, odstawienie, 4 dniowy okres( tez byl normalny, ale spodziewalam sie obfitego) i ta dziwna wydzielina z piersi. W sumie to w lewym sutku dzisiaj tez mi się troche ta wydzielina rozrzedziła i zmętniała, ale jest jej o wiele mniej..
ale jakby to byl jakis guz albo niedajboże rak, to by chyba bylo tylko z jednej piersi..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no raczej tak.
chociaz wiesz.. nigdy nic nie wiadomo.
wybierz sie na usg piersi, to napewno Cie uspokoi. moze tam sie zrobil jakis stan zapalny albo cos...
nie ma co za wczasu snuc czarnych scenariuszy.moze to drobnostka ale warto ja zbadac.
Very Happy zastanow sie Smile

Dodano po 49 sekundach:

fasolka to sobie ładnie "rozhustałas" organizm tymi tabsami. najpierw brałas, potem nie ,potem znow brałas, teraz znow nie.
nie zdziw sie jak okres bedzie spozniony i to duzo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę Wam powiedziec ze obydwie wydzieliny z sutków całkowicie zniknęły : )
ale i tak pojdę do lekarza tego 7 maja : )
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak trzymac ... zdrowie przedewszystkim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group