Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przezroczysta ciecz z sutków.

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniucha19



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 1:22 pm    Temat postu: Przezroczysta ciecz z sutków. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od paru dni zauwazylam ze przy sciskaniu sutkow wydziela mi sie jakas przezroczysta ciecz co to moze byc? czy powinnam isc do lekarza?


-----edited by emilka-----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i uściśliłam tytuł tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do lekarza to powinnas isc i nie ma co do tego watpliwosci... a jest mozliwosc taka zebys byla w ciazy?? taka sytuacja tez jest mozliwa jezeli sa jakies problemy z gospodarka chormonalna wiec wizyta u lekarza musi byc obowiazkowa....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia_Natalia



Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm prawie na 98% jestes w ciazy!!!.zrob sobie test
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

natalia, a skad ta pewnosc? moze nie miala okazji do zajscia w ciaze?
zgadzam sie z pituszka rozchwiane hormony tez moga wywolac takie objawy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aniucha19 a jakies bóle sa przy tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm mi to wygląda na podwyższoną prolaktynę.idź do gina i molestuj go Very Happy o skierowanie na badania hormonalne
pozdrawiam i pisz co dalej działasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w jakim czasie od zajscia w ciaze moze sie pojawic taki przezroczysty plyn?
mi od wczoraj w lewym sutku sie pojawil, malutko bardzo ale jest.. :/

Dodano po 2 minutach:

p.s. czasami mam w lewej piersi takie klocie z samego srodka cycka, takie mocne i rwące i po chwili przestaje, to moze miec zwiazek z jakims guzkiem czy raczej z czyms innym?

Dodano po 5 minutach:

moze sobie teraz sama odpowiem, wyczytalam gdzies ze to po prostu moz byc spowodowane braniem tabletek anty. skoro mam to tylko z jednego sutka, ze moge miec niedoczynnosc tarczycy a to u mnie w rodzinie jest genetyczne, ale jednak chcialabym zebyscie sie tez powypowiadaly na ten temat i odpowiedzialy mi na wczesniejsze pytania Smile

Dodano po 1 minutach:

a jesli to PCO? tradzik mam, wlosy mi tak okresowo wypadaja ze raz jest ok, raz wypadaja garsciami, jajniki tez mnie czesto pobolewaja...
aaaa panikować zaczynam.. : (
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka
po pierwsze- idź do lekarza.
po drugie- zrób test (już pewnie sama wiesz ile czasu musi upłynąć itd itp)

jeśli podejrzewasz coś z tarczycą zrób badanie TSH- koszt kilkanaście złotych- badania są refundowane tylko jeśli zleci je endokrynolog.

jeśli to PCOS to stwierdzić może to jedynie ginekolog po uprzednich dokładnych badaniach.

jeśli bolą Cię jajniki- idź do lekarza.
zresztą - skoro bierzesz hormony to jajniki powinny przestać boleć- nie pracują, jajeczka nie powstają.
no chyba, że to zapalenie jajnika. wtedy marsz do gina.
zresztą - moim zdaniem powinnaś iść się zbadać.

PS. bierzesz tabletki anty i myślisz o ciąży? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, bo ostatnio spoznilam sie z 11-12h.. ale od soboty (bo wtedy byl stosunek) tak szybko by byl plyn z sutka?

biorę te tabletki i rzeczywiscie skoro mowisz ze jajniczki nie pracuja to nie powinno bolec, a mnie czasami kluje po prawej stronie, raz kiedys mialam obolala pachwine tak ze dotknac sie nie moglam ale myslalam ze to przez przeziebienie bo pojawilo sie w tym samym czasie co przeziebienie..

a te badania tarczycy i prolaktyny mam zrobic przed wizyta u lekarza i z nimi pojsc do ginekologa czy poczekac co ginekolog mi wpierw zaleci?

odpowiedz mi po jakim czasie wystepuje wyciek sutkow od zaplodnienia, bo w moim wypadku minely 2-3 dni od stosunku a to chyba za wczesnie..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka ja mam wydzieline z sutkow (obecnie glownie z prawego, czasami z lewego) od 2006 roku Very Happy
jedna ginekolog kazala mi nie ruszac nie wyciskac Wink powiedziala ze przejdzie. potem poszlam do innego ginekologa, powiedzial ze to moze byc podwyzszona prolaktyna. i rzeczywiscie prolaktyna byla podwyzszona, teraz tez pewnie jest.
gorzej np gdy masz ta wydzieline na staniku albo koszulce gdy nie dotykasz piersi. jamam ta wydzieline tylko wtedy, kiedy scisne sutki.
na poczatku sie przestraszylam "albo ciaza albo rak" ale potem siegnelam po ulotke z tabletek anty i psychotropow. i jedno i drugie powoduja wydzieline z sutka.

fasolka, a sprawdzalas piersi wczesniej? chodzi o ta wydzieline. czy dopiero teraz zauwazylas?
tzw siara to chyba dosyc pozniej sie pojawia?
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group