Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przezroczysta ciecz z sutków.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to się cieszę Smile dla pewnosci nie zrobię przerwy między opakowaniami.
Wizyte u lekarza mialam miec juz w ten pt, ale dzisiaj bylam na basenie, jutro badania na poziom prolaktyny bym z tego powodu zrobic nie mogla, a i tak mnie przeniesiono dopiero na 3 grudnia, wiec sobie na spokojnie porobie badania krwi, pokombinuje ze skierowaniami Smile
dziekuje slicznie! :*
uspokoilyscie mnie Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam wyniki mojej prolaktyny.
7,26 ng/ml
min to 1,9 a max to 25,00 więc w normie się mieszcze Very Happy
teraz tylko pytanie skąd ta ciecz Very Happy ilość wydzielania zmniejszyła mi się po odstawieniu tabletek anty (czyli koniec marca). a jak odstawiłam neuroleptyki to juz wogole Wink
teraz zmieniam ginekologa. dalej prywatnie :/ yh z lekarzami Very Happy
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, czy jesli dzisiaj wieczorem bede sie kochac, a jutro pojde wieczorem na impreze(ja nie pije alkoholu) to bedzie to mialo jakis wplyw na badania krwi w poniedzialek rano? chodzi mi o poziom prolaktyny...

Dodano po 6 godzinach 18 minutach:

seksu nie bedzie : D Razz ale czy siedzenie w nocy, imprezowanie to bedzie wysilek?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam problem.. odstawiłam tabletki tydzien temu. Przed okresem kochalam sie bez zabezpieczenia, był okres no i w poniedziałek w ostatni dzien krwawienia kochalismy sie z prezerwatywą. i tak jak mialam w lewym sutku wydzielinę przeźroczystą i bardzo kleistą jak jakiś klej, tak dzisiaj przed chwila dotknelam prawej piersi a tam rzadka nieklejąca się mleczno-przezroczysta wydzielina. I jest jej sporo ;/ co to moze oznaczac?

Dodano po 11 minutach:

Dodam jeszcze takie informacje, moze sie przydadzą:
Brałam tabletki 2 blistry pod rząd bez 7 dni przerwy. kochałam się bez zabezpieczenia (nie wiem czy to byla niedziela czy poniedzialek, czy wtorek) w kazdym razie tabletkę ostatnią wzielam w poniedziałek, tydzien przerwy, no i dzisiaj jest 9 ty dzien przerwy (lub jak kto woli 9 dzien od odstawienia).
Tak na logikę to plemniki nie zyły by tak dlugo we mnie tym bardziej ze mialam okres, prawda? więc pewnie jakbym dwa dni temu wziela tabletki znowu, to do owulacji by nie doszlo. Bo wątpię zeby doszlo do owulacji podczas okresu, bo skad organizm moglby wiedziec ze ja nie zacznę nowego opakowania? ratunku... spanikowałam.

czy ten wodnisty płyn moze byc reakcją na odstawienie tabletek?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 8:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka ... zagladam tu i czytam.
Niestety nie mialam zadnych takich problemow z wydzielina.
Nie mialam rownierz problemow jak nie robilam przerwy miedzy opakowaniami.
Sadze ze na to tez nie ma wplywu na sex i ciaze - w twoim wypadku.
Moze poprostu za bardzo sie przejmujesz. Moze nie jest to nic zlego.
Dla swietego spokoju na twoim miejscu zadzwonilabym do przychodni w ktorej masz umowiona wizyte i zapytala sie poloznej co sadzi na temat tej wydzieliny. Moze to cos powaznego i jak tak to moze przesunie ci wizyte troche wczesniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie chciałam to napisac.
najlepiej bedzie jak zadzwonisz do swojegi gina.. przeciez od tego jest zeby pomagac..
a nikt inny nie ma takiej wiedzy jak Twoj lekarz, ktory Cie zna Smile
nic sie nie przejmuj Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie jeszcze by było miec do niego numer, ma maly prywatny gabinet gdzie odbiera taka lasia co tylko umawia i wypisuje recepty i pewnie nie ma zadnego wyksztalcenia medycznego... wczoraj pytalam ja czy nie da rady wczesniej, powiedziala mi zebym codziennie dzwonila, to moze sie akurat cos zwolni.
Ale raczej wykluczacie ciaze?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka bez paranoi ... jak zadzwonisz i sie jej zapytasz to nic sie nie stanie nawet jak powie ze nie ma wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak mozna zajsc w ciaze jesli zazywasz tabletki?!
przeciez to logiczne ze owulacja została wstrzymana i mozesz bez obaw kochac sie do konca. Smile
ja bym na Twoim miejscu zrobiła usg piersi
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ODSTAWILAM TABLETKI. ostatnią tabletkę wziełam 5 kwietnia. Kochałam się do konca 5 albo 6 kwietnia, potem przyszedł okres w czwartek i trwał do niedzieli (4 dni) i w poniedziałek rano wyjełam tampona, był prawie biały no i rano się kochalismy z prezerwatywą. I nie biorę juz tabletek.
Chyba ciąza jest niemozliwa... prawda?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group