Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przebarwienia skory- skuteczne kosmetyki na ich zwalczenie.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przebiśnieg



Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!! Mam problem otóż między lewą a drugą nogą, tak pod pachwinami zrobiły mi się takie ciemne przebarwienia takie czarne, kiedyś jak spałem, miałem problemy z utrzymywaniem moczu, i gdy obudziłem się rano czułem że mam mokro i to nie pierwszy raz mi się to zdarzyło, ale już na szczęście już to zniknęło, i niestety od tego moczu zrobiło mi się przebarwienie takie ciemne :/ i chciałbym przywrócić normalną skórę jaką miałem wcześniej, natomiast gdy jest np. zimno, to skóra robi się taka jak by była sypka i jak zauważyłem to przebarwienie jest takie ciemniejsze :/ niż np. skóra na nogach czy na ciele... Zaczyna mnie to denerwować :/ a Ty biorę kąpiel to ta skóra jest jaśniejsza.. Proszę o pomoc, kiedyś sobie kupiłem krem z macicy perłowej NO SCAR (przeciw bliznom) też pewnie na przebarwienia ciemniejsze ale czy To pomoże??? Proszę o pomoc Sad

----Kolejne złamanie REGULAMINU!---tosia81

Dodano po 6 godzinach 2 minutach:

PROSZĘ O POMOC!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group