Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przebarwienia skory- skuteczne kosmetyki na ich zwalczenie.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Smile dzisiaj pewnie go kupię spacerując po mieście Smile a tam apteka przeważnie w niedziele otwarta, jak nie to jutro, ale będę go miała na pewno Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze na prawde bedziesz z niego zadowolona Very Happy
A jeszcze co do zabiego czyszczenia to musze przyznac ze ta kosmetyczka u ktorej bylam odwalila kawal dobrej roboty Very Happy
Jestem naprawde baaaaardzo zadowolona z efektu, to nie bylo pierwsze czyszczenie w moim zyciu ale jestem z niego najbardziej zadowolona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cieszę się Smile i witaj w klubie, bo mam tak samo:) przy kolejnej wizycie w lutym jej baardzo podziękuję.. to był mój pierwszy raz czyszczenia i wiadomo nie wiedziałam co i jak będzie z moją twarzyczką, bo u każdego w sumie jest inaczej Wink pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys (ok 3 lat temu) regularnie chodzilam na czyszczenia, ale powiem Ci ze nie bylam specjalnie zadowolona, prawde mowiac prawie wcale nie widzialam poprawy wiec na ok 1,5 roku dalam sobie z tym spokoj.
Ale teraz juz widzialam ze nazbieralo mi sie troche dziadostwa i zdecydowalam sie ze pojde. I teraz nie zaluje Very Happy A wniosek wyciagnelam taki ze ta kosmetyczka do ktorej chodzilam wtedy byla beznadziejna poprostu, bo teraz bylam u innej i mam super zrobione Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominiko powiedz mi czy ten tointex to jest krem w takiej pomarańczowej tubce? biały napis, tak? bo ja się aż zdziwiłam patrze na to opakowanie, a tam stopa, ręka, łokieć narysowane <hahaha>
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, tak to jest to Very Happy Ja tez sie zdziwilam jak to zobaczylam Laughing Ale to jest wlasnie to, ja stosuje i zyje wiec nie obawiaj sie, nic Ci sie nie stanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok to już mi lepiej Wink idę zaraz zastosowac Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nastja i jak masc?? POmaga?? Bo u mnie jakos tak jakby przestala, tzn. za bardzo nie usowa tych przebarwien Confused A jak to wyglada u ciebie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi po niej skóra zaczęła schodzic, nie to że takimi płatami ale jak przyjrzec się z bliska to tak jakby się łuszczyła.. wiesz o co chodzi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem. U mnie jest wlasnie na odwrot, jak sobie posmaruje ta mascia takie miejsce gdzie mi sie skora luszczy to mi pomaga i skora przestaje schodzic.
Na luszczenie mi wlasnie pomaga ale jesli chodzi o przebarwienia to mam wrazenie ze slabo Rolling Eyes Ale nie wiem, moze trzeba dac tej masci wiecej czasu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group