Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przebarwienia skory- skuteczne kosmetyki na ich zwalczenie.

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 3:25 pm    Temat postu: Przebarwienia skory- skuteczne kosmetyki na ich zwalczenie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam kolejne pytanie Wink
Czesto mam tak ze jak zrobi mi sie na buzi jakis wyprysk i juz zniknie na jakies 2 czasem 4 tygodnie zostaja mi takie rozowawe plamki Confused Wyglada to tak jak bym miala wypryski ale jak sie po takiej plamce przejedzie palcem to jest normalna gladziutka skora tylko zaczerwieniona.

Drazni mnie to... Macie jakies pomysly jak sie tego pozbyc?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominika, a próbowałaś kremu tointex?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie Emilko jeszcze niczego nie probowalam, teraz dopiero chce sie za to wziac.
A powiedz ten krem jest na recepte?? Ile kosztuje?? Nie przesusza skory??
Byla bym bardzo wdzieczna jakbys mi napisala o nim cos wiecej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o o tez jestem bardzo ciekawa Smile dołączam się do pytania Dominiki ;d
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest krem nie na receptę i kosztuje tak do 10 zł. on przyśpiesza gojenie ran i uszkodzeń skóry, odnawia naskórek i dodatkowo ma działanie przeciwzapalne. ogólnie nie jest na świeże rany ale na właśnie ślady po nich, bo odnawia tkankę łączną. na początku daje niezłe efekty, ale słyszałam, że przy długotrwałym stosowaniu skóra się już trochę uodparnia i mniej działa. ale myślę, że cena nie jest tak wielka i że można wypróbować. nie powinien przesuszać skóry i wywoływać podrażnień, bo i składniki raczej do takich nie należą i nie jest na leczenie trądziku tylko takich śladów i przebarwień.

jeszcze jest taki krem jak acne-derm (podobno bardzo dobry, cena ok. 20zł) i on ma działanie wybielające i usuwające przebarwienia, ale też jest na trądzik.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co powiecie w ogóle o sebodermie? zauważam zawsze jak mój braciszek przyjeżdża, że smaruje sobie nim buźkę.. to jest taki wyciskany z tubki z takim "dozownikiem" jak mają np krople to oczu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za rady Very Happy
Sprobuje najpierw ten tanszy bo mam troche deficyt budzetowy po swietach Wink
Opisze napewno jakie beda efekty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zakupilam sobie ten Tointex.
Wydaje mi sie ze naprawde jest dobry. Stosuje go raptem 2 dni a skora juz mniej mi sie luszy.
Po tym zabiegu oczyszczania mam zawsze ten problem ze po jakichs 4-5 dni po zabiegu skora niesamowicie mi sie luszczy, schodzi mi zrecz takimi platami,wyglada to naprawde koszmarnie, a pellingiem strasznie trudno ja doprowadzic do normy Confused
A i te przebarwienia tez tak jakby mi troszke juz bledna Very Happy Mysle ze tak po tygodniu stosowania bedzie juz naprawde znaczna poprawa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to ja mam właśnie tak samo... skóra mi sie w niektórych miejscach łuszczyła, jakby schodziła (takie widzenie) najwięcej to w okolicach policzek-usta.. chyba i ja kupię ten Tointex Smile ps. dominiko a czy beezproblemowo go dostałas? Smile cieszę się z Tobą, że widzisz poprawę Smile

u mnie nie ma już własnie pryszczy tylko takie "plamki" tzn miejsca trochę czerwieńsze od skóry ;/ a to mnie deneruje. jak stosujesz ten Tointex? na całe poliki np czy tylko te kropeczki co są czerwieńsze?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2008 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak dostalam go bez problemu. W pierwszej lepszej aptece i tak jak pisala wyzej emilka za ok 10zl.
Tzn wiesz nie wiem czy do konca dobrze to robie, ale ja stosuje punktowo tylko na te zaczerwienienia.
Aha, a na to luszczenie sie tez jest rewelacyjny Very Happy
Stusuje go ok 5 dni a naprawde widze poprawe, zakup go sobie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group