Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prostownica-prostowanie!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 3:18 pm    Temat postu: Re: hellp me Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[są chba jakies trwałe prostujące a ja używam ceramicznej prostownicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 9:23 pm    Temat postu: prostowanie wlosow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomozcie mi probowalam prostowac wlosy prawie wszytskim prostownice plynudo prostowania wlosow nivea bez prostownicy i nic nie daje a jestem za granica nieznam na tyle jezyka aby isc do kosmetycznego i zapytac o inne kosmetyki pomozcie podajcie jakies nazwy kosmetykow do prostowania z uzyciem prostownicy bo tego jeszcze nie probowalam .. dzioeki



----edited by emilka----
temat przyłączyłam do tematu, dotyczącego prostowania włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyny sposób jaki wyprostuje ci włosy na stałe to trwała prostująca jest ona dosyć droga. Jeśli masz mocno skręcone włosy to nie pomoiże na długo prostownica a tymbardziej kremy dlatego że włosy pod wpływem wilgoci odrazu się skręcą
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam proetownice romix fioletowa i jesten zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Uzi



Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Babyliss robi super prostownice, ale ogólnie trzeba zwracać uwagę jakie prostownica ma nakładki, czy jest funkcje jonizacji i regulacji temperatury. Naprawdę nie warto się szczypać z ceną, bo skończysz ze spalonym sianem, i to w krótkim czasie. Ja teraz używam digital sensor, raz na 2-3 dni, przed prostowaniem nakładam serum sylikonowe i włosy są super Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julipa



Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie mam potrzeby prostować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się wybierze dobry sprzęt i odpowiednie kosmetyki to ne będzie problemu, babyliss wypścił fajną prostownicę z funkcją pary, można używać tez na wilgotnych włosach, to na pewno pomaga w szybszym prostowaniu włosów, no i też to urzadzenie ma jonizację, dzięki niej włosy się tak nie puszą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila00



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Babyliss robi super rzeczy do włosow, sama używam tej prostownicy digital sensor. Najważniejsze moim zdaniem to uważać na temperaturę żeby nie była za wysoka i nie paliła włosów. Dobre płytki to też podstawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group