Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prostownica-prostowanie!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olkaaa
Gość









PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ja tez wlasnie. Smile
Dzis zakupilam sobie odzywki witaminki itp i czekam az mi wlosy urosna bo zauwazylam ostatnio ze sie w ogole nie rwa zeby rosnac Sad eh..
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a farbujesz włosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie. wlasnie nie. Jedynie prostownica i raz na jakis czas lakier a pozatym to staram sie obchodzic z nimi delikatnie Smile Teraz tez prostownice uzylam pierwszy raz po 2 tygodniach a slyszalam ze raz na tydzien mozna uzywac spokojnie juz.

A apropo farbowania. Chcialam sobie przyciemnic wlosy wiesz jaki mam kolor ze zdjec i co bys proponowala? Mi sie strasznie podoba mleczna czekolada taki gleboki braz ale nie bardzo ciemny. Oczywiscie nie na stale tylko np jakims szamponem koloryzujacym czy czyms co by mi zeszlo dosyc szybko. Polecila bys cos? Smile
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem szampony koloryzujace niszczą włosy, więc jak uważasz..
co do brązu to wydaję mi się, że pasowałby Ci Smile
Choć mozesz moim zdaniem zacząć od cienkich , ale bardzo wielu pasemek właśnie mlecznego- brązu Smile albo wybrać inny odcień z palety Wink ale to też zależy o jaką firme Ci chodzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie nie wiem sama. Smile
Nie znam sie w ogole na farbach wiec moze byc polecila jakas farbe?
A bardziej niszcza od zwyklych farb na stale?
Raczej na stale nie chciala bym robic tylko narazie wyprobowac cos wiec jesli nie szampon to co ?

I czy jesli robie to farba na pare myc czy czyms innym to oplacamis ie z tym isc do fryzjera??
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tak..
Ja bardzo dużo miałam kolorów na głowie Very Happy
Szampony koloryzujace dlatego bym nie polecała,
ponieważ tak do końca nie zmyją się
a więc jakiś spłowiały barwnik zostanie , bo wniknie w strukture włosa..
Dlatego uważam, że dobrym pomysłem jest zrobienie cienkich wielu pasemek o np. ton jaśniejszych..
Gdy będą włosy odrastać nie będzie diametralnej różnicy w odcieniu,
a pasemka wciąż będą wygladać efektownie..
Takie jest moje zdanie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaa
Gość









PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja chcialam ciemniejszy kolor i wlasnie kurcze na calosc bo pasemka mam naturalnie. Smile Nie ma jakis dobrych farb nie na stale?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey
Freya - doradź mi co robić aby nie niszczyć włosów prostowaniem- ponieważ mam ich w miare dużo, i jeszcze siębardzo błyszczą- ale obawaim się, że po prostowaniu to sięzmieni- więc prosze o rade- see you - Laughing
Powrót do góry
Aśka
Gość









PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 2:04 pm    Temat postu: hellp me Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey
Freya - doradź mi co robić aby nie niszczyć włosów prostowaniem- ponieważ mam ich w miare dużo, i jeszcze siębardzo błyszczą- ale obawaim się, że po prostowaniu to sięzmieni- więc prosze o rade- see you -
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 10:13 pm    Temat postu: Re: hellp me Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aśka napisał:
Hey
Freya - doradź mi co robić aby nie niszczyć włosów prostowaniem- ponieważ mam ich w miare dużo, i jeszcze siębardzo błyszczą- ale obawaim się, że po prostowaniu to sięzmieni- więc prosze o rade- see you -


Oczywiście włosy po zabiegu prostowania, niestety ulegają zniszczeniu..
Jak dużym to to już zalezy od Twojej struktury włosa i czy dbasz o nie, też istotne jest jakich używasz odżywek, czy farbujesz włosy? i na jaki kolor , bo oczywiście wiadomo że do ciemniejszych odcieni farb wody utlenione są słabsze.. Moim zdaniem możesz spróbować i kupić środek, który ochrania włos przed nadmiernym rozgrzaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group