Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prostownica-prostowanie!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malutka



Dołączył: 14 Wrz 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazdroszcze tym ktore myja wlosy i prostuja raz w tygodniu... ja wlosy myje codziennie,ewentualnie co 2 dni co za tym idzie prostuje je praktycznie codziennie...i bez odzywki wogole nie ma mowy zeby wlosy daly sie rozczesac...mam troszke blond pasemek i reszte brazu...ale farbowalam wlosy przez 3 lata na sam blond i karbowalam dodatko, oj masakra z tymi moimi wlosami...wkoncu wygladaly okropnie i przy ktoryms juz z rzedu rozjasnianiu wlosy mi sie porpostu spalily fryzjer opitolil mnie tak ze balamsie patrzec w lustro Razz ale powiem wam dziewczynki ze naprawde to obciecie wlosow duzo dalo....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amy



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto tak niszczyc sobie wlosy? ja prostuje niezwykle rzadko. jedynie tylko grzywke po kazdym myciu bo inaczej to jest jeden wielki loczek;) nawet juz nie susze wlosow suszarka. nigdy tez nie farbowalam (tylko raz mialam pasemka)
mam bardzo grube wlosy ale suche, matowe, sianowate, i zniszczone, do tego bardzo mi wypadaja:/ i wlasciwie od czego? nie wiadomo bo bardzo o nie dbam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yuta



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 5:05 pm    Temat postu: żel Nivea Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamiast prostownicy używam nowego żelu Nivea do modelowania włosów. Po wypełnieniu krótkiej ankiety na stronie
dostałam darmową próbkę żelu do testowania Laughing (to moja ulubiona cena). Żel ujarzmił moje sterczące włosy, które są nadal miekkie w dotyku i - co najważniejsze! - nie wyglądają na przetłuszczone.


----edit by drapaka-------
Treść tego posta zostawia wiele do życzenia ponieważ ten sam żel i sposób w jaki go dostałaś opisane były w innym poście. Treść tamtego została skasowana. Reklamy nie będą uwzględniane, jako posty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brytka



Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej.Ja tez jestem mocno zainteresowana ta sprawa.Otoz moja prostownica ktora mam obecnie jest totalnie do d...gdyz kupilam ja 5 lat tenu i nie wiedzialam czym sie sugerowac.Wyrywa i niszczy wlosy.Prostownica jest firmy Holden-nie polecam! od 2 tyg szukam dobrej prostownicy,czytalam rozne fora internetowe i przyznam sie ze juz totalnie zgupialam na co trzeba zwracac uwage kupujac dobra prostownice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy ktoras z was prostowala wlosy na stale?? sa takie zabiegi w salonach, ale za bardzo n ie wiem jak to dziala. ja mam krecone wlosy, ale lubie siebie chyba bardziej w prostych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znam się za bardzo... ale coś mi się wydaje, że prostują chyba za omocą kwasu jakiegoś... Question
jeżeli tak, to bym nie polecała.
ale nie wiem - nie chcę wprowadzić w błąd. Niech ktoś się wypowie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słyszałam,że prostownice ceramiczne nie nieszczą tak włosów jak te normalne.. ale nie umiem powiedziec nazwy firmy itp..

na szczescie mam wloski proste i nie musze w ogóle prostowac:))
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze prostownica ceramiczna z termostatem, żadne szklane, firma MPM kobieca linia, płytki po zamknięciu na sucho muszą (!) się stykać idealnie z każdej strony, nie wierzcie nigdy w absurd że po nagrzaniu płytki będą przylegać, to wymyślili sprzedawcy, żeby szajs ludziom wciskać. Kosmetyki do prostowania to najlepszy jest olejek z Indoli, dostępny tylko u dostawców firm kosmetycznych, niektóre zakłady fryzjerskie je posiadają więc można zamówić-w każdym razie ja klientom zamawiałam Smile i jeszcze jeden dobry kosmetyk to krem do prostowania z Sunsilk we fioletowym opakowaniu Smile jak coś jeszcze to służę pomocą Wink
i jeszcze coś Very Happy serum z avon do rozdwajających końcówek, jest idealne żeby choć trochę uchronić włosy przed wysoką temperaturą, ja mam włosy do pasa i są piękne od czubka aż po same końce Very Happy

---edit by karioka---
Jeśli chcesz coś dodać używaj opcji "zmień", nie pisz dwóch postów pod sobą. Treść przyłączyłam do tego.

_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Misiaskce



Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 12:02 pm    Temat postu: Trwałe prostowanie włosów kręconych. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z was prostowała sobie włosy na stałe?
a może wiecie coś więcej na ten temat? Wink

Chce sobie wyprostować na stałe włosy bo mam dość loczków, wogóle nie chcą się układać, ciągle się puszą. Słyszałam różne opinie na ten temat. Jedni mi odradzali, a drudzy mówili, że przy odpowiedniej pielęgnacji będę zadowolona z włosów.

Co wy sądzicie?

---edit by Wind_of_hope---
Post przyłaczyłam do tematu o podobnej tematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 3:16 pm    Temat postu: Re: hellp me Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[moi kochani widze ze tu powrzny problem . otóz prostuje włosy codziennie i nie widze nic w tym złego stosowałam przerózne srodki domowe maseczki typu jajka nafta kosmetyczna i sok z cytryny i trezba to wymieszać razem daje super efekty choś trzeba się dużo napracować przy tym trzeba mnieć dużo cierpliwości zeby dało to efekty a gwarantyję ze da . pozatym brałam tabletki sylika i skrzyp polny potym to juz wogule włosy są zdrowszez e szok a teraz uzywam na okragło prostownicy i wcale się tym nie martwie poziewaz wypadaja mi włosy a w ich miejsce rosną nowe więc łysa nie będę a dotego sie błyszczą i płynów do prostowania nie uzywam bo palą włosy . a zaraz wam powiem dlaczego się nie przejmuje ze prostuje włosy ponieważ oprócz prostownicy niszczą ję suszarka i ręcznik szarpanie włosów a takze od ich wycierania gumki czy tez w suwek .więc nie tylko prostownica je niszczy ale tez wiele róznych rzeczy więc nie ma się co martwić .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group