Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z trądzikiem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamamania

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też polecam dietą oczyścić organizm, na wiosnę dobrze sobie zrobić detoks Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry na problemy z trądzikiem jest krem Qcera, ładnie wygładza skórę, zmniejsza liczbę pojawiających się krostek, a w składzie ma kwas azelainowy.
Powrót do góry
krystyna30

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto oczyścić organizm, to na pewno. pić dużo wody, która oczyszcza z toksyn, pić zioła, jeść nieprzetworzone jedzenie. ja dodatkowo suplementuję się oeparolem - wiesiołek pomaga na cerę i pomaga uregulować gospodarkę hormonalna, a co za tym idzie - również polepsza stan cery, która jest efektem pobocznym burzy hormonalnej w naszych organizmach
Powrót do góry
korneliabaryza

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od pół roku jem na prawdę zdrowo - warzywa i owoce, czasem chleb, ryż czy makaron. A moja cera nadal nie chce się uspokoić i wyregulować. Co robić?
Powrót do góry
donna

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 8:56 pm    Temat postu: alaclarin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może ktoś już wcześniej coś pisał o tym leku. spróbuj alaclarin. pomaga, przy czym bardzo szybko.
Powrót do góry
wojtekstypien

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co to za lek? na jakiej zasadzie działa? Ja słyszałem, że to jest wina receptorów testosteronu w skórze....
Powrót do góry
lenabratel

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to trądzik jest chorobą cywilizacyjną, ma wiele przyczyn i tak samo dużo sposobów leczenia wymaga. Nadal lekarza mają organiczoną wiedzę na jego temat niestety
Powrót do góry
Amar1

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepsze sa maści robione, tlyko że musisz miec recepte
Powrót do góry
korneliabaryza

PostWysłany: Sro Maj 20, 2015 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A używał ktoś z was retinoidów? Zastanawiam się nad taką kuracją, chociaż wiem, ze lato jest najgorszym momentem na coś takiego.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3