Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z trądzikiem

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli po raz 3 ci zmienia i efekty są naprawdę mizerne to może pora zmienić dermatologa ? kolega miał podobny problem dostał jakąś maść i tabletki a recepta była naprawdę grubo ponad 100zł ale pomogło. Także to chyba zależy od zaangażowania lekarza Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muffinka



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wro
PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz dostępu do dermatologa to przejrzyj fora. Sporo osób poleca żel curiosin. Ja co prawda stosowałam go na otarcia ale byłam bardzo zadowolona z regeneracji skóry jaką zapewniał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozczocgranaana



Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry dermatolog to podstawa. Jeśli ten nie potrafi pomóc, to trzeba go zmienić. I nie tylko lekarza - dietę również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blu



Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 26, 2014 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosował może ktoś krem Qcera? Przepisał mi dermatolog (bez recepty...) i nie wiem czy opłaca się kupować, bo kosztuje ok 40 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Córa Renu



Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legnica
PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama się borykam od prawie 10 lat. Pomagały jedynie hormony, ale po dłuższym stosowaniu na piersi zrobił mi się guzek. Wolę już mieć trądzik niż potem raka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmień dermatologa. Pryszcze trzeba zwalczyć od środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olszówka



Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym dermatologiem to pewnie macie rację. Byłam u innego, to zanim mi coś przepisał dał skierowania na badania, więc już widzę że ma inne podejście. Kupiłam i stosuję ten żel curiosin co polecaliście, na gojenie pomaga, ale staram sie nie dotykać, jak mi coś wyskoczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 09, 2014 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mogę się wypowiedzieć, ponieważ swego czasu też miałam problem z trądzikiem. Pomógł mi krem Acne-derm z kwasem azelainowym. Stosowałam go dwa miesiące, po miesiącu przyszły pierwsze efekty. Kto ma problem z trądzikiem, może sobie o tym kremie poczytać i wypróbować - na mnie zadziałałSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na problemy trądzikowe polecić mogę Cetaphil MD Dermoprotektor Smile działa naprawdę bardzo dobrze mi osobiście pomógł i to w dość krótkim czasie. Cena też jest bardzo przystępna a dostać go można praktycznie w każdej aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola9



Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznij od oczyszczenia organizmu, jeżeli o nie pomoże zmień lekarza, który zainteresuje się twoim przypadkiem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group