Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z trądzikiem

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leoomaster



Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 5:18 pm    Temat postu: Problem z trądzikiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od jakiegoś roku walcze z trądzikiem i strasznie źle go przechodze. A mianowicie moj dermatolog zmienia mi po raz 3 leki i zauważyłam nieznaczną poprawe. Szukam od jakiegoś czasu czegoś skutecznego po różnych stronach i znalazłam tabletki nocance "link usunięty" Może słyszeliście o nich i moglibyście mi coś na ich temat powiedzieć ?[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 24, 2013 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbadałem wszystkie twoje wypowiedzi - Każdy twój post to sprytna treść z udziałem linka czyli reklamy, wystawiam Ci pierwsze ostrzeżenie - gdy sytuacja pojawi się jeszcze jeden raz, konto zostanie zbanowane.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olszówka



Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odnośnie trądziku, co można stosować u młodej osoby z drobnymi rankami po trądziku i przebarwieniami? Chodzi mi o coś do użycia po zabiegu na trądzik, bo skóra się łuszczy i gdzie nie gdzie robią się małe ranki, a nie chcę, żeby sie przez to drobnoustroje przedostawały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola.as



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udaj się na wizytę do lekarza. Sprawdź sobie na internecie, tam możesz wpisać miasto i sprawdzić dermatologa w Twojej okolicy. Znaleźć też możesz wizyty na nfz, ale musisz dokładnie poszukać, podzwonić, popytać jak to wygląda w Twoim mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olszówka



Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam u dermatologów, ale niestety żaden środek przepisany przez któregokolwiek nie podziałał. Dlatego szukam czegoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mania7



Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi jedynie pomogło jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cukierek123



Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wro
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi pomógł żel curiosin. Na szczęście dziś już tylko sporadycznie walczę z nieprzyjaciółmi ale nadal jestem mu wierna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muffinka



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wro
PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 7:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również stosowałam żel curiosin przy systematycznym stosowaniu mogę pokusić się o stwierdzenie że czyni cuda Smile Już od dawna cieszą się czystą skórą bez wyprysków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olszówka



Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez recepty ten żel? Nie trzeba najpierw iść do lekarza i sprawdzić czy można stosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 9:25 am    Temat postu: trądzik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie najpierw lekarz a następnie leczenie nic inaczej

Dodano po 1 minutach:

dokładnie najpierw lekarz a następnie stosowanie no chyba, że naturalne maseczki wówczas sami możemy je stosować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group