Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z skórą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarnaewunia



Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam azs i cały czas problemy z suchą skórą i plamami czerwonymi na twarzy i pod kolanami, po przejściu długiej drogi i wizytach u wielu dermatologów i alergologów znalazłam krem, który jest jak dla mnie najbardziej skuteczny Epikrem, choć jest dość tłusty jest dla mojej skóry najlepszy, skóra nie swędzi i nie jest sucha, ale muszę ją smarować codziennie, innej opcji nie ma. Przy azs najważniejsza jest codzienna pielęgnacja, do twarzy też używam Epikremu. Do tego zyrtec, od którego niestety zwiększa się apetyt, więc należy uważać....Piję dużo też wody i zieloną herbatę, nie jem niczego co zawiera kakao
Polecam spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anuk



Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja natomiast mam łojotokowe zapalenie skóry i juz nie mam pojecia do ktorego dermatologa pojsc bo odwiedzilam juz wielui ale nie za bardzo pomagja mi leki przepisane przez nich ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 5:03 pm    Temat postu: na świąd polecam strallergium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy swędzeniu skóry (ja akurat mam ten wredny azs) najlepiej likwiduje świąd strallergium, to tabletki, które są do ssania. objawy swędzenia szybko ustępują, natłuszczanie skóry po kąpieli - u mnie sprawdza się emolium olejek, plus picie wody mineralnej, zielonej herbaty i dieta dla osób z azs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się pod tym, co pisali poprzednicy - wygląda jak AZS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zinalfat jest dobry na takie problemy, super natłuszcza. Można go dostać w każdej aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muffinka



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wro
PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze na wszystkie zmiany skórne stosuję żel curiosin, zarówno u swoich dzieci jak i u siebie. Jest nie drogi i można go dostać w każdej aptece bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreskakropka



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie Zinalfat jest za tłusty, stosuję strallergium i naprawdęjestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dalipe



Dołączył: 08 Sie 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korzystałem z Zinalfatu i mi pomógł. Poszło szybko i bez problemów. Lek okazał się skuteczny i jak na razie nie mam problemów ze skórą co mnie bardzo cieszy. Czuję się w miarę dobrze i nic mi nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olszówka



Dołączył: 27 Maj 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest wszystko zależne od tego jakie te problemy sa i na kogo co szybciej działa, ale ogólnie preparaty z kwasem hialuronowym przyspieszają gojenie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylanoga



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używałam curiosinu z wymienionych wyżej i miałam pozytywne odczucia. rany goiły się ładnie i faktycznie szybciej. i tak jak olszówka napisała jest to zasługa kwasu hialuronowego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group