Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z skórą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabiegana



Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 21, 2014 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ten polecany przez Was żel to dostępny bez recepty? Bo zależy mi na czymś co będzie łatwo dostępne, a zarazem skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w takim przypadku dobrze byłoby się zainteresować dermokosmetykami. Można o nich poczytać sporo na stronie https://www.orientana.pl/naturalne-dermokosmetyki-ciekawostki/ i polecam tam zajrzeć, jeśli ktoś jest zainteresowany tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foxi



Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę coś powiedzieć na temat specjalistów z rejonu Wrocławia - Medicus Self - tam znalazłam bardzo dobrych specjalistów.Ostatnio korzystałam właśnie z pomocy dermatologa - https://medicusself.pl/specjalisci/ .Jak zauważyłam podczas wizyty są tam specjalności o których istnieniu nie miałam zielonego pojęcia.Weźmy takiego trychologa - pierwszy raz słyszę taką specjalność - a jest to specjalista zajmujący się chorobami włosów i skóry głowy ,pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dermokosmetyków ogromny wybór masz na doz.pl Zamawiam od nich z apteki internetowej często kosmetyki, ale i leki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam miałem spore przebarwienia posłoneczne. Niesetety ale mam skórę, która ma do nich sklonność. Co mi pomogło

1. Stosowanie regularnie kremu z filtrem, zauważyłem, ze robi się ich o wiele, wiele mniej.

2. Wybranie się do gabinetu medycyny estetycznej na peelingi na twarz kwasowe. Takie peelingi maja o wiele lepsze dzialanie niż jakiekolwiek kosmetyki domowe.

Polecam wybrać się na serie! https://ursynow-ame.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group