Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach, cz.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jajecznicę smażę na suchej patelni lub na parze. Jesli juz podałaś jajo to czego sie teraz obawiasz? Jesli nie wystapiła alergia to jest ok i smiało jajeczniczkę jej mozesz dać. Nie zniechęcaj sie po pierwszym wypluwaniu. Dziecko przecież nie zna wszystkich smaków i konsystencji.
Co do staranek...cały czas trwaja ale jak widać bez rezultatów. Nie ma jajeczkowania w ogóle więc lipa Sad
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Pon Lut 11, 2013 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja do jajecznicy dodaje troszke maselka:)

JA wczoraj zobaczylam gluta u Jamiego,przyrzekam Wam prawie sie poplakalam! Od razu akcja,kropelki,masc na klatke piersiowa,nawilzacz powietrza,wit c dostaje codziennie i odpukac,na szczescie nic nie ma.
Pogoda nie sprzyja,naprawde,dzis nawet z nim nie wyszlam,zeby nie ryzykowac.U nas raz piekne slonce,a za chwile deszcz i wiatr. Masakra.
Chce wiosneeeeeee!!!!!

Łobuz,podziwiam CIe,ze w ogole pojdziesz do otwartej trumny,ja bym nie dala rady.
Pamietam jak zmarl moj dziadek,moj naukochanszy dziadek,mialam lat 9,prawie nic nie rozumialam,moj tata z babcia nie chcieli otwartej trumny,a nawrt jakby chcieli,to ja wiem,ze nie moglabym.Oczywiscie wiem,ze to zalezy od czlowieka,takze podziwiam CIe!!
3maj sie kochana!!! Wszyscy sie trzymajcie! Sciskam wirtualnie:*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat zamykam.
zapraszam tu->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp133248.html#133248
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group