Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

po poronieniu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mężatka86 najczesciej zaleza sie odczekanie 2-3 mieiecy po zabiegu. Zaby wszystko prawidlowo sie odbudowalo i aby zapewnic dziecku dobre warunki do rozwoju. Pamietaj ze ciaza zaraz po poronieniu jest jeszcze bardziej zagrozona poronieniem jesli za szybko sie w nia zajdzie. Jednym sie udaje innym nie. Lepiej dmuchac na zimne, jesli nie chcesz ponownie tego przezywac. Miesiac dwa jeszcze nikogo nie zbawil, a zmniejszysz prawodpodobienstwo ze nie bedziesz musiala znowu przez to przechodzic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilia87



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie była ciąża przerwana przez lekarza, na ostatnim USG zarodek był bez echa i lekarka skierowała mnie od razu na zabieg do szpitala. Jeszcze przy tym powiedziała że tu nie można czekać, nawet nie miałam czasu żeby się z tym oswoiła. Ponad dwa lata staraliśmy się z mężem o dzidzie a teraz znowu pustka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi a czy to mozliwe,żeby po zabiegu cykle się wydłużały aż do43dni?1@ dostałam równo4tyg.po zabiegu,a drugą w 43dc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazdo poronienie jest czyms spowodowane i na roznym etapie ciązy traci sie dziecko.Im wieksza ciąza tym dluzszy czas "gojenia"macicy. Nalezaloby odczekac kilka cykli ale to tez zalezy od konkretnego przypadku. Z wydluzeniem cyklu to jest zupelnie normalne.zachodząc w ciąze hormony bzikowaly a teraz powoli wszystko sie normalizuje i stąd te rozchwiana w dlugosci cyklu. Dokladnie jak po porodzie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki tosia trochę mnie uspokoiłaś!:)pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buleczka20



Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: italia
PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 12:21 am    Temat postu: :(( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich ... mam 21 lat i jak mialam 17lat to zaszlam w ciaze ale usunelam...Sad((mam pytanie...czy po usunieciu pierwszej ciazy bede mogla miec jeszcze mozliwosc do zajscia w ciaze ...z gory dziekuje ...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bułeczka przed usunieciem nie pomyslalas czym to moze grozic?
nie pomyslałas ze moze warto urodzic dziecko?a nie zabijac zycie?
no nic. mleko sie juz rozlało.
to czy bedziesz miec dzieci zalezy od twoich narzadow wewnetrznych, od ich "kondycji" no i tego czy usuniecie nie ponioslo za soba zadnych skutkow.. idz do gin i sie przebadaj.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem dopóki nie będziesz próbowała zajść w ciążę to się po prostu nie dowiesz czy wszystko w środku jest ok - po mechanicznym zabiciu jednego dziecka może pojawić się szereg problemów przy próbie powtórnego zajścia i donoszenia zdrowej ciąży. wszystko zależy od tego jak "dobry" był lekarz dokonujący aborcji.
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group