Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

po poronieniu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaHM



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem tu pierwszy raz i to mój pierwszy post.
Od września zeszłego roku staramy się z mężem o dziecko niestety z marnymi efektami Sad ....
Postanowiłam napisać bo jest mi bardzo ciężko ... Jak się okazało w czasie poprzedniego cyklu udało nam się ale .... nie na długo ... zrobiłam 17.01. beta HCG a w niedziele dostałam @ ... w poniedziałek jak odebrałam badanie byłam w szoku 24,48 .... telefon do lekarki i powtórka badania niestety badanie z 19.01 wykazało spadek 9,73 ....
Lekarka powiedziała, ze to było poronienie biochemiczne .... właśnie siedzę i myślę nad tym co dalej ...
Czy mam odczekać ? Czy mam robić jakieś badania ?Czy mogę podjąć starania już podczas tego cyklu ?
Czy któraś z Was miała podobnie ? ....
Mam strasznego doła bo nie wiem kiedy kolejny raz się uda i czy w ogóle ? (Mój mąż ma mało plemników 8mln ... za to morfologia dobra ....)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz rozpocząć starania już od tego cyklu. czasem jest tak, że dochodzi do ciąży i po prostu następuje samoistne poronienie w dniu miesiączki, często kobiety nawet nie wiedzą wtedy, że były w ciąży
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaHM



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź.
U mnie się tak złożyło, ze akurat miałam umówioną wizytę ( w 24 dniu cyklu miałam jakieś plamienia i przez 3 dni pobolewał mnie brzuch jak na okres potem ustało wszystko a w 31dc dostałam) Wolałabym nie wiedzieć.........
Teraz będę panikować, ze sytuacja się powtórzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LuizaPatrycja*



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z was jest po dwóch obumarciach a za trzecim razem urodziła? Prosze o odpowiedź ja jestem w takiej sytuacji dwa razy poronilam ostatni raz w październiku uiegłego roku a teraz okazało się ze znów jestem w ciąży tojest zupełnie nie planowana ciąża nie yłam jeszcze gotowa psychicznie a tu taka niespodzianka oje się ardzo że sytuacja sie powtórzy. Może mi coś doradzicie. pozdrawiam Luiza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka również dwa razy poroniła na przełomie 6-8 tygodnia. Zaszła trzeci raz w ciąże i znowu dostała w 6 tygodniu plamień . Na szczeście to nie było poronienie i teraz jest już w 7 miesiacu ciazy, która rozwija sie prawidłowo.
Po drugim poronieniu zrobili testy genetyczne które wyszły dobrze. Lekarz stwierdził, że tak sie czasami zdarza że zarodek nie jest zbyt silny aby przetrwać . Organizm też eliminuje chore zarodki...
Luiza teraz bedzie na pewno wszystko dobrze. Trzymam mocno kciuki .Myśl tylko pozytywnie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaHM



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Właśnie dziś wyszłam ze szpitala .... kolejne poronienie - tym razem w 5 tygodniu ... jestem załamana .... strasznie to boli.
Pominę to wszystko co działo się w szpitalu .... przeżyłam traumę ....
Ostatnim razem obyło się bez zabiegu a teraz miałam zabieg i mam do Was pytanie.
Czy uczucie "ciągnięcia" i "rwania "(chwilowe) jest normalne ? i mało krwawię czy tak powinno być ???? ...... jakby mało mi było to dziś dostałam biegunki .... czy to może być skutek narkozy?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asikk



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szklarska Poręba
PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam...w lutym stwierdzono u mnie ciążę obumarłą...od tamtego czasu staramy się o 2 dzidzie i nic... co mam zrobic zeby zajśc..błagam o pomoc...ja już nie wytrzymam tak pragnę tej dzidzi...co mamy robic??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Dodano po 1 minutach:

ja po zabiegu fizycznie czułam się ok...ale za to psychicznie beznadziejnie Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewczyny.Ja w marcu tego roku poroniłam swoją 1ciążę,byłam wtedy na początku 6tc.O dziecko staraliśmy sie 3lata!1@dostałam równo4tygodnie po zabiegu,a drugiej do dziś nie mam.Dziś jest 42dc.Beta HCG nie wykazała ciąży.choć miałam takie same objawy jak w poprzedniej ciąży:większe i bolesne piersi,temp.wyższa,czasem mdłości itp.Od kilku dni brałam duphaston,ale dziś już go nie biorę skoro w ciąży nie jestem.Tylko mam do Was pytanie,czy któraś z Was tak miała,że po poronieniu cykl Wam się wydłużył,podobnie jak u mnie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilia87



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. W kwietniu miałam zabieg przerwania ciąży, była to moja pierwsza ciąża, @ miałam jakieś 4 tyg po zabiegu. Czy jeśli zajdę w ciąże szybciej niż na 3 m-ce po zabiegu to nie uda mi się donosić ciąży?? Bo chyba zajście w ciąże jest możliwe skoro lekarze mówili żeby 3 m-ce poczekać. Proszę o pomoc bo nie przy wyjściu ze szpitala i wizycie u lekarza nikt mi nic nie powiedział. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilia87 zabieg przerwania ciąży?Czy zabieg po poronieniu?Ja miałam zabieg po poronieniu i mi w szpitalu powiedzieli,że od razu mogę się starać o dziecko,a mój lekarz 2tyg.później powiedział mi na kontroli,żeby sie 2cykle wstrzymać!Z tego co wiem z innego forum,to niektóre kobiety nawet przed 1@od zabiegu zaszły w ciążę i mają zdrowe dzieci,tak samo po1,2,3@!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group