Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

po poronieniu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaa22



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:11 pm    Temat postu: po poronieniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 lata temu poronilam w 8 tygodniu ciaze blizniacza, lekarz powiedzial ze jedno jajo zaniklo zamoistne <?> drugie to bylo puste jajo plodowe? co to znaczy ? czy jestem dolna zajscznowu w ciaze , donosic ja , i urodzic zdrowe dziecko ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to oznacza ze jedno zostało wchłonięte przez organizm a drogie nie było zapłodnione-nie było w nim rozwijającego się zarodka

sądze ze nie powinnaś mieć problemow z kolejną ciążą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaa22



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:38 pm    Temat postu: dziekuje :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcemy zaczac sie starac o dzidziusia od stycznia.... jestem na etapie robienia badan - zaczynam brac niezbedne witaminy . mam jednak jeszcze jedno pytanie , czy grzybica - wciaz niestety nawracajaca sie moze przeszkodzic w zajsciu w ciaze? ewentualnie donoszeniu zdrowego dzidziusia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sądze ze nie ma obaw. Należy pamiętac ze w czasie ciąży też występuja rózne infekcje jednak maluch jest szczelnie zamknięty w brzuszku Smile


Najlepiej wybierz sie do gina i powiedz o swoich planach - sądze ze przepisze lek na grzybice który pozwoli na zapłodnienie bez jej wystepowania w tym czasie Smile wtedy nie bedziesz musiała sie martwić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olaa22



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 10:17 pm    Temat postu: partner Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jezeli na grzybie cierpi tez partner ? :////
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najczesciej tak jest że jak grzybice ma partnerka to obydwoje partnerów leki przyjmuje.. Smile bo raczej pewne że skoro ty masz to i partner ma.. wiec terapia powinna przebiegac razem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mika123



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 4:21 pm    Temat postu: nie mogę zajść ciążę po poronieniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,,,
dlugo wahalam sie aby zajrzec na ta stronke,,,we wrzesniu 2007roku poroniłam-puste jajko płodowe,,,przyczyna nie znana,opinia lekarzy wiekszosc kobiet traci 1 ciąże,,,podstawowe badania wyszly ok,,,lekarz pozwolil sie starac o dzidzie od marca tego roku,,,,jest juz sierpnien a dzidzi jak nie ma tak nie ma,,,zaczynam panikowac ze moze juz nigdy nie bede miala dzieci nie wiem co robic,,,jakie srodki moga wspomóc zajscie w ciąże,,,no i jak zapomniec i zyc dalej,,,



-------edited by emilka------
temat przyłączyłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pół roku to jeszcze nie tak długo Smile
owulacja została stwierdzona? pęcherzyk rośnie? partner miał badanie nasienia?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mika123



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
owulacje mam sprawdzałam testami owulacyjnymi,,,co do pecherzyka to nie mam pojecia czy rosnie raczej tak bo skoro mam owulke?a co do pratnera to musze go wyslac na badania choc widze ze nie jest tym zachwycony...moze dam mu jeszcze miesicac i po wakacjach zaczniemy sie leczyc i sprawdzac ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
odin



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich mam problem mialam dwa poronienia i dwie ciaze pozamaciczne teraz mam problem zeby zajsc w ciaze morze ktos by mogl mi cos poradzic prosze was



-----edited by emilka------
przeniosłam do innego działu i tematu i poprawiłam błedy ortograficzne, bo aż ciężko było zrozumieć treść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group