Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Płyn preejakulacyjny na prezerwatywie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Zawsze da się okreslic dni płodne. trzeba tylko wiedziec ile trwa najkrótszy i najdłuższy cykl z ostatnich 12...Jest nawet podwieszony temat(3 od góry) w dziale "Metody naturalne"...

2. W preejakulacie NIE MA plemników zdolnych do zapłodnienia, jeśli nie doszło wcześniej do wytrysku.

3. Nie ma szans na ciążę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet nie zdajesz sobie sprawy z jakim uśmiechem na twarzy to czytam Smile
Dziewczyna ma objawy okresu już od paru dni, ale chyba przez ten stres sie opóźnia nie potrzebnie..
mówi że jakoś na dniach powinna go dostać, naprawdę wielkie dzieki i mam nadzieje że sie nie mylicie.. co do wytrysku sam z siebie za pewnie by nie powstał, owszem byłem podniecony już od dłuższego czasu i dość sporo sie pojawiło Płynu preejakulacyjnego, ale wytrysk napewno bym poczuł wiec jeszcze raz dla pewności pytam niema potrzeby do paniki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek_19 napisał:
Ludzie uprawiają przez kupe czasu stosunek przerywany gdzie jest caly czas wydzielany preejakulat i to na pewno w znacznie większych ilościach i jakoś nie zachodzą w ciąże, mam nadzieje że nie miał bym tak fatalnego pecha.

prawda Smile ale pod warunkiem ze kobieta zna swoj organizm i wie ze"te" dni sa bezpieczne a mezczyzna wie kiedy wyjsc na czas Smile aha i przerywane jak juz sie stosuje to przy regularnych cyklach. wiec Wy nie experymentujcie. a co do ciazy to nie ma mowy o niej. gumka załozona potem prawidłowo, wytrysk na zew. po 5min wiec mozesz byc spokojny.
tylko na przyszlosc uwazajcie bo cykle nieregularne to jak lotto albo trafisz albo nie Smile

Dodano po 56 sekundach:

Cytat:
ale wytrysk napewno bym poczuł wiec jeszcze raz dla pewności pytam niema potrzeby do paniki ?

nie ma. ten płyn to zwykłe podniecnie i nie zawiera plemnikow chyba ze jestes tuz tuz przed finałem Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 3:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po tych nie miłych przygodach nie mam zamiaru eksperymentować nigdy w życiu bez jakiego kolwiek zabezpieczenia wręcz bym powiedział że odechciało mi sie sex-u, dostałem wystarczającą nauczkę na życie Smile Jeszcze raz wam dziękuje, teraz bd o wiele spokojniejszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie jeszcze jedna rzecz która nie daje mi spokoju, jak już mówiłem dziewczyna ma strasznie nie regularne miesiączki, rok temu była u ginekologa lecz jej powiedział ze to okres dojrzewania i nie ma czym sie przejmować(miała nawet tak ze przez 2 miesiące nie miała okresu)a potem bylo wszystko ok
a teraz jest następująca sprawa powiedziała mi ze okres powinna dostac gdzies kolo 14 lutego a stosunek byl 12 lecz do dnia dzisiejszego nie dostała miesiączki i ma cały czas mdłości (już od kolejnego dnia po stosunku) i czuje sie jak przed okresem, proszę powiedzcie czym to może byc spowodowane. mówi że zawsze jak jej sie okres spóźniał to tak silnych objawów niemiała, a że objawów nudności tak silnych nigdy nei miała, w tym samym w tym miesiacu była też chora ale nie brała z tego co wiem żadnych antybiotyków, niby mdłości w trakcie ciąży występują w 5 tygodniu a tu ledwo co tydzieąń minął i miesiączka sie spóźnia, do tego ten stres i mdłości, skoro dziewczyna powina miec okres ok 12 lutego a uprawialiśmy stosunek 14 to możliwe żeby byłe to dni płodnie ;>
Mowi mi ze nie mam co sie przejmowac tym spóźnionym okresem bo często tak ma , ale te mdłości...
prosze weźcie mnie jakoś uspokujcie bo mi to spokoju nei daje,
przypominam ze był preejakulat na prezerwatywie. lecz Finał nie nastąpił w środku i po znaczym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maciek nie ma mowy o ciazy. gumka nie pekła a finał - jak sam pisałes nastapił na zewnatrz. mdłosci ma bo okres sie zbliza Smile ja tez tak czesto mam i wcale nie znaczy ze jestem w ciazy Smile. dodatkowo stresuje sie i to tez ma wpływ na opoznienie. nie moge Ci powiedziec czy 14.02. to były jej dni plodne bo nie wiem jak długie ma cykle i w ktorym dc to sie stało..ile ona ma lat? moze powinnas isc do gon zeby przepisał jej tabletki na wyregulowanie cyklu.
o ciaze sie nie martw Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze postaram ci sie zaufać Smile
Dziewczyna ma 17 lat, ale w bardzo wczesnym wieku zaczęła miesiączkować kolo 11-12 rok, właśnie namawiam ją zęby wybrała się do Gin kolejny raz, chociaż o zbadanie tych nie regularnych miesiączek. Dziękuje o słowa otuchy Smile owszem mówiła mi że miała już mdłości przed okresem ale nie aż tak nasilające sie i częste. mówi że pierwszy raz tak ma. No ale skoro tak mówisz to dziękuje bd spokojniejszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope Powiedz mi jeszcze czy jest jakaś reguła na te mdłości, i czy one bd występowały aż do kolejnego okresu ;> bo i tak się spóźnia dość długo bo ok 11 dni. i nie mają zamiaru zaprzestać występować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek_19, mdłości nie oznaczają koniecznie ciąży, mogą mieć inne podłoże .. ja np. przed okresem często mam mdłości i zawroty głowy .. czasem jak się stresowałam takimi sytuacjami także automatycznie je miałam, na to nie ma reguły .. owszem, w ciąży one występują, ale nie należy się nimi sugerować, należą one do objawów tzw. "prawdopodobnych" Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak zgadza się że przed okresem, ale w naszym przypadku okres spóźnia sie już od ok 3 tygodni, co prawda dziewczyna miewa bardzo nie regularne miesiączki i czasami wg nie występuje w miesiącu, ale nie czuła sie nigdy aż tak źle, i nie miała takich mdłości..A tu mdłości występują od jakiegoś tygodnia po zjedzeniu posiłku.
jedyne co mnie zastanawia jeżeli to by wskazywało na objawy ciąży, to czy nie zaczęły one występować za wcześnie ? ja już z tego wszystkiego zaczynam wątpić że w preejakulacie nie ma zdolnych plemników do zapładniania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group