Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Płyn preejakulacyjny na prezerwatywie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
januszkosss



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 10:31 am    Temat postu: Płyn preejakulacyjny na prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam everybody Very Happy

Powiedzcie proszę czy mam się czym martwić czy jeszcze nie...

Czasami mam tak, że podczas podniecenia z członka wydziela mi się trochę płynu preejakulacyjnego, przed stosunkiem standardowo tez mi się pojawił i przed założeniem prezerwatywy postanowiłem go wytrzeć, ale poczułem że chyba na palcu trochę mi zostało więc powycierałem palec o swoje ciało i wydaje mi się ze nic na nim nie zostało, normalnie założyłem prezerwatywę, stosunek zakończyłem w prezerwatywie ale poza partnerką (jakoś nie ufam do końca prezerwatywą, takie moje zboczenie).

I chodzi o to ze mojej dziewczynie miesiączka spóźnia się już 2 tygodnie, ostatnio spóźniała się jej 9 dni. Jedynie do pocieszenia jest fakt, że nie ma ona regularnych cykli.

Czy jest to możliwe żeby tak przez małą ilość płynu mogło dojść do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo do wytrysku w srodku to nie ma mowy o ciazy. w tym płynie nie ma plemnikow, napewno nie na samym poczatku.pojawiaja sie tuz przed samym wytryskiem, tazke mozesz byc spokojny,tym bardziej ze nie skonczyłes w srodku Smile masz racje gumki czasem zawodza.lepiej dmuchac na zimne Smile
a to ze ma nieregularne cykle to własnie wg mnie jest przyczyna braku okresu. powinna isc do gin zeby wyregulowac cykl.
pzdr Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
januszkosss



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oki, dzięki bardzo za info i podniesienie na duchu Very Happy

Aczkolwiek dopóki nie dostanie dziewczyna miesiączki to zawsze nutka zaniepokojenia jest, chyba ze test zrobimy to wtedy będzie wiadomo co i jak. Zastanawiające jest to że zawsze miała jakieś objawy nawet przy spóźniającej się miesiączce, a teraz nic nie ma Sad

Właśnie zastanawiałem się jak to jest, niektórzy piszą że w tym płynie od razu pojawiają się plemniki, a inni że dopiero na kilka chwil przed wytryskiem czyli tzw. "kropelkowanie".
Może niektórzy myślą, że te kropelkowanie pojawia się na początku??
W sumie racjonalnie patrząc, skoro ten płyn pochodzi z prostaty to nie powinno w nim być plemników, dokładnie tak jak pisałaś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisza bo naczytaja sie głupot z innych for i przenosza je tutaj. przeciez to jest zwykłe podniecenie na samym poczatku,gdzie do wytrysku jest bardzo daleko. Wy faceci wiecie kiedy ten moment nastapi prawda? i dopiero tuz przed finałem pojawia sie na poczatku niewielka ilosc plemnikow a potem cała ich armia Smile stosunek zabezpieczony od poczatku do konca nie przyniesie napewno ciazy! Smile spokojnie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z wind, ludzie siedzą godzinami przed internetem, szukają odpowiedzi na swoje pytania i jeszcze bardziej, że tak powiem - resetują sobie mózg .. naczytają się głupot, a potem panikują jeszcze bardziej Rolling Eyes

zwykłe podniecenie na samym początku nie zawiera żadnych plemników, dopiero preejakulat występujący tuż przed wytryskiem może je zawierać ..

po to są zabezpieczenia, aby się nie stresować niechcianą ciążą .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
januszkosss



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakieś cztery dni temu dziewczynie pokazały się objawy przedmiesiączkowe typu: bolące piersi czy jajniki, bólu przestał a miesiączka dalej się nie pokazała, a już trzeci tydzień się zaczyna bez niej, niby nie było możliwości żeby doszło do zapłodnienia ale stres jest. Myślicie, że może się takie coś zdarzyć żeby tak długo nie było miesiączki?? Wcześniej max do 2 tyg się spóźniała i to rzadko ale się spóźniała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mowy o ciazy Smile robiła test? jesli nie to moze zrobic,przynajmniej sie uspokoi. ja na jej miejscu bym sie wybrała do gin zeby wyregulowac cykl..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

januszkosss, to przez stres .. wykonajcie test (który pewnie będzie negatywny), a z okresem wybierzcie się do ginekologa.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
januszkosss



Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo za podtrzymanie na duchu Very Happy

Dziewczyna dostała miesiączkę ale dopiero po miesiącu, także wizyta u ginekologa chyba powinna być.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam następujący problem który nie daje mi spokoju.
ostatnio uprawiałem stosunek z moją dziewczyną na moim penisie znajdował sie preejakulat, podczas zakładania prezerwatywy byłem troche roztargniony i pomyliłem strony naciągnąłem ja jakieś 2 cm po czym odwróciłem na prawidłową stronę i przetarłem odruchowo ręką czubek prezerwatyw (nie dokładnie) na którym mógł się znajdować preejakulat..
po założeniu prezerwatywy mniej więcej po minucie - dwóch zaczęliśmy uprawiać stosunek. Dziewczyna strasznie szybko doszła do siebie co doprowadziło na szczęście do tego że nastąpienie mojego wytrusku nastąpiło 5 min później poza pochwą za pośrednictwem ręki. Dziewczyna ma strasznie nie regularne cykle co nie umożliwia określenie dni płodnych..
chciał bym jaszcze dodać ze nie uprawiałem na pewno 2 dni wcześniej żadnego stosunku ani masturbacji co mogło doprowadzić do wcześniej zalegających plemników.
Prosze powiedzcie mi czy w taki sposob mogło nastąpić zapłodnienie.. wiem że na pewno w jakimś stopniu było to rezykowne, ale czy mamy się czym przejmować. z tego co czytałem to w bardzo podzielne są zdania co do zawartości plemników w preejakulacie, w każdym razie do kropelkowania na pewno nie doszło. Ludzie uprawiają przez kupe czasu stosunek przerywany gdzie jest caly czas wydzielany preejakulat i to na pewno w znacznie większych ilościach i jakoś nie zachodzą w ciąże, mam nadzieje że nie miał bym tak fatalnego pecha. Prosze tylko bez naśmiewania się i głupot, i tak dostałem wystarczającą nauczke na reszte życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group