Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Płyn preejakulacyjny na prezerwatywie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maciek mdłosci pojawiaja sie po 6-8tyg czasem pozniej. wg mnie ona sobie wmawia to ze moze byc w ciazy i od razu po posilku wydaje sie jej ze mdli ja. a tak naprawde to psychika płata figla. sam pisałes ze ma b.nieregularne cykle wiec nie pownienes sie stresowac i wyslac ja do gin zeby to wyregulowac. bo pozniej w przyszlosci bedzie ciezej zajsc w ciaze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, postaramy sobie juz nic nei wmawiać.. ale dla świętego spokoju zrobimy jutro test ciążowy żeby spać spokojnie a następnie udajemy sie do ginekologa na wyregulowanie cykli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maciek_19



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to teraz mogę spokojnie spać, Test zrobiony wynik zależy jak dla kogo w moim przypadku jak dla mnie pozytywny czyli brak ciąży Smile)
co prawda test zrobiliśmy pod wieczór bo kolejna noc była by nie przespana ale mam nadzieje że po takim czasie wynik bd jak najbardziej prawdziwy ?
jak nie to mówcie mi szybko to te kolejne 15 zł mnie nei zbawi, Pampersy były by droższe Wink

Dziekuje wszystkim za pomoc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maciek jesli od stosunku mineło 16dni Smile to test jak najbardziej prawidłowy.

Maciek_19 napisał:
Pampersy były by droższe

racja Razz i to o wiele.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group