Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy miesiąc z tabletkami...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli skonczyłas brac opakowanie to powinien pojawic sie okres Wink
Jest za wczesnie czy tak jak powinien wypasc?
Poczekaj na wypowiedzi innych,ale wg mnie to okres- tabsy maja to do siebie ze dzieki nim okres jest skapy niz dotychczas. Takze głowa do gory.
Aha i pytaj zawsze kiedy nie wiesz- od tego jest forum nie? Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bylo moje pierwsze opakowanie wiec wlasnie nie wiem... drugi dzien i juz miesiaczka wlasciwie sluz lekko zabarwiany krwia bo tego duzo nie ma i zastanawiam sie jak mam to traktowac... nic mnie nie boli tak jak zawsze jak mam okres (bo zawsze wylam z bolu) ... i juz sama nie wiem... moze sie rozkreci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie boli bo tabsy działaja hehe Wink nie dosc ze okres jest krotszy to i mniej bolesny Wink ja trzymam sie wersji ze to okres. pzdr. Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To napewno okres,ja mam tak samo odkad biore tabsy,a lykam je juz ponad 1,5 roku.Kiedys tez mialam bardziej obfite i dosyc bolesne miesiaczki,a przy tabsach jest zupelnie inaczej,lepiej jak dla mnie.Nie masz sie czym martwic i zobaczysz ze co m-c bedziesz miala tak samo. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm wczoraj leciał sluz zabarwiony krwia wlasciwie to byly tylko plamienia a dzisiaj nic... zupelnie nie wiem co o tym mam myslec :/ Czy to jest mozliwe zeby tak to wygladalo Neutral Juz sama nie wiem co mam o tym myslec Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 10:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala mi widocznie tak organizm reaguje na tabsy Wink zaczełas dopiero je brac wiec nie wiesz do konca w jakis sposob one oddziaływuja. Moze własnie bedziesz co m-c lekko krwawic. Aga Xs tez mowiła ze to okres wiec nie przejmuj sie. Mozesz zawsze wybrac sie do gina i powiedziec o problemie Wink głowa do gory Exclamation wszystko jest o.k.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martynka20



Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak jak jovita21 biore pierwszy raz tabletki. juz po zazyciu 2 albo 3 tabletek wspolzylam ze swoim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia i "do konca".czy to oznacza, ze moge byc w ciazy??? Shocked chcialam jeszcze zapytac czy to,ze po 7 dniach okresu (zawsze tyle trwal, nawet przed braniem tabletek hormonalnych) ciagle mam niewielkie plamnienia jest normalne przy braniu harmonetu? prosze o pilna odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytalam troche na forum i nie znalazlam odpowiedzi jednoznacznej ... wiem ze zmiana klimatu moze opoznic normalny (naturalny) cykl... czy krwawienie miedzy tabletami tez moze sie rozregulowac przez wyjazd? w tamtym miesiacu krwawienie dostalam w 2 dniu a teraz narazie nic nie ma... czy mam sie martwic? Zjadlam drugie opakowanie ale ciagle panikuje ze jakims cudem jestem w ciazy bo podczas brania 2 listka dalej mialam mdlosci i pobolewal mnie brzuch (ale te same objawy mialam podczas pierwszego opakowania) ja juz sama nie wiem... ehh :/ Dodam jeszcze ze biore tabletki o jednej porze, zdazylo mi sie moze dwa razy wziasc 30 min pozniej. Poradzcie cos prosze!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group