Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy miesiąc z tabletkami...

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacha01



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pszczyna
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:27 pm    Temat postu: Pierwszy miesiąc z tabletkami... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie..czy skuteczność tab;letek jest optymalna jesli jest to pierwszy miesiac ich zazywania?? domyslam sie ze dodatkowo powinnam zabezpieczyc sie prezerwatywa?! i jeszcze jedno czy tabletki "diana" sa wporzadku ?! Z gory dzikeuje za odp Smile


------edit by drapaka-----
Proszę nie pisać całego tematu posta wielkimi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teoretycznie tabletki są skuteczne już od połknięcia pierwszej, ale lepiej przez pierwszy miesiąc jeszcze zabezpieczać sie dodatkowo prezerwatywą.
co do diane, to kwestia organizmu. akurat te tabletki mają chyba dość sporą dawkę hormonów. ale czy są 'dobre', to dowiesz się po jakims czasie. każda dziewczyna inaczej reaguje.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki zaczynaja dzialac juz od pierwszej .. nie widze potrzeby zabezpiecania sie az przez pierwszy miesiac ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest tylko teoria Rolling Eyes w praktyce bywa roznie. Np. niby tabletki "po" maja chronic do 72h a dziewczyna ktora wziela ja w 16h jest mama Confused takze nic nigdy nie wiadomo na 100%. Lepiej uzyc dodatkowo gumek, korona z głowy nie spadnie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bodek24



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje, ze tabletki dzialaja od pierwszej. przynajmniej ja trzymalam sie tej zasady i zawsze bylo w porzadku. jednak maja ta wade, ze co jakis czas trzeba sobie zrobic od nich przerwe, a w naszym przypadku rezultatem innych zabezpieczen jest maluszek Surprised Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie male pytanko pierwszy miesiac przyjmuje tabletki Cilest (jestem w polowie listka) .... jestem nowicjuszka w tych sprawach a nie zabardzo mam sie kogo zapytac... zostaje mi tylko forum ... musze przyznac ze bylam zaskoczona ze nie mam skutkow ubocznych... nie liczac delikatnego bolu piersi ... o mdlosciach, plamieniach nie ma mowy... okres odrazu od pierwszej tabletki byl mniejszy choc dluzej sie "konczyl" (do 7 dni) ... jednyna rzecz mnie nie pokoi czuje takie delikatne skorcze w dole brzucha nie mam pojecia co to jest... czy jest to spowodowane tabletkami czy czyms innym. Dodam ze wystepuja one od samego poczatku brania tabletek i mam je dziennie :/ Nie sa one mocne ale denerwujace.. prosze o porade co to moze byc Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To przez tabletki,ja tak mialam wlasnie jak bralam cilest,najpierw mialam lekkie bole,a potem doszly jeszcze plamienia i wkoncu zrezygnowalam z tych tabsow,bo mi wogole nie sluzyly.Ale w Twoim przypadku nie musi byc tak,owszem mozesz miec na poczatku takie dolegliwosci bo to jest duza i piersza taka dawka hormonow dla organizmu.Gdyby dokuczaly Ci przy kolejnych listkach to nie zaszkodzi powiedziec lekarzowi,ale jak narazie nie masz sie co martwic. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za odpowiedz Smile zaraz mi lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovita21



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam pytanie. 4 dzien biore tabletki harmonet ( pierwsze opakowanie). Drugiego i trzeciego dnia miesiaczki wspolzylam ze swoim chlopakiem.Czy jest mozliwe ze doszlo do zaplodnienia? Po ilu tabletkach mozna byc spokojnym ze nie zajdzie sie w ciaze? Prosze o odpowiedz bo wariuje:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jovita21
spokojnie! tabletki działają od pierwszej:)
a chłopak się spuścił w Ciebie, miałaś dni płodne:>
skąd takie obawy??

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group