Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy miesiąc z tabletkami...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jovita21



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, moj chlopak mial wtedy wytrysk. nie wiem czy to byly dni plodne czy nie, w kazdym razie to byl 2 i 3 dzien miesiaczki. a co do tabletek to mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy alkohol jakos wplywa na zmniejszenie skutecznosci tabletek antykoncepcyjnych. moze moje pytania wydaja sie Wam dziwne, ale od niedawna rozpoczelam wspolzycie i jestem zielona w tych sprawach Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alkohol nie wpływa. byleby nie przeholować i nie zwymiotować tabletki Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak oznacza że się spuścił ale czy w Ciebie? dobra już nie musisz odpowieadac... hmm 2, 3 dzien miesiączki, ale tabletki robią swoje czyli zrobiłytaką jakby "tame" dla plemników i one ni jak nie mogły się tam dostac
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovita21



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydawalo mi sie, ze 2 i 3 dzien okresu to bezpieczny termin i pozwolilam zeby moj chlopak spuscil sie we mnie (w sumie okres dopiero sie zaczal wiec wydawalo mi sie ze to dni nie plodne i te tabletki na dodatek, ale strach i tak robi swoje.panicznie sie boje wspolzycia i dlatego czasami wole wypic piwo przed.)w sumie to ja juz sama nie wiem jak jest. jedni pisza, ze alkohol wplywa, a inni, ze nie. jedni, ze tabsy dzialaja po miesiacu, po 7 dniach, itp....a w ulotce nic nie ma na ten temat( swoja droga to troche dziwne) mam nadzieje, ze jednak Wy macie racje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapomnialam dopisac (pewnie z pośpiechu) że ten 2, 3 dzien okresu to dzien niepłodny:)
Wink tak my mamy racjęWink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jovita tabletki działaja podobno juz po zazyciu,chociaz ja nigdy bym sie nie odwazyła "isc na całosc" po 1wszej tabletce. Mozesz odczekac m-c i wtedy spokojnie "działaC" Razz pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jovita21



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...i tak to jest z poradami na forum - kazdy pisze cos innego(co nie oznacza,ze ma zle intencje Wink ).wiec oprocz szukania pomocy na forum postanowilam poczytac troche w necie na temat pigulek, itp. takim to sposobem wyrobilam swoje wlasne zdanie na temat tabletek hormonalnych (oczywiscie to tylko moj punkt widzenie, nie koniecznie moze byc trafny).wiec skoro tabletki anty sa hormonalne to zawieraja hormony,ktore maja na celu zaniechanie owulacji i dlatego tez bierze sie je pierwszego dnia miesiaczki kiedy organizm pozbywa sie niezaplodnionej komorki jajowej.tabletki,ktore zaczyna sie wtedy brac nie dopuszczaja do rozwiniecia sie nowej komorki.wiec chyba juz pierwsza tabsa chroni przed ciaza. chyba moge byc spokojna.. Rolling Eyes pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie masz racje. Ale należy brać też pod uwagę ilość hormonów. Każda kobieta ma inną ilość hormonów, a i tabletki mają ją różną. Więc najlepszym sposobem biorąc pod uwage tabletki, były by badania hormonalne i na podstawie wyniku dobór odpowiednich tabletek.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać


Ostatnio zmieniony przez drapaka dnia Sro Lip 18, 2007 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z obiema paniami się zgodzę,ale z DRAPAKĄ najbardziej, gdyż nic innego jak badania nie wykaże najlepszego wyniku...do którego oczywiście powinny być dobrane tabletki anty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam to znowu ja... skonczyłam I opakowanie cilestu i dzisiaj juz drugi dzien nie biore tabletek pojawil sie sluz zabarwiony krwia w malej ilosci czy mam to traktowac jako krwawienie juz?: Shocked kurcze jestem zupelnie zielona w tych sprawach i az mi czasem glupio pisac o byle glupote na tym forum ale nie mam z kim pogadac na ten temat:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group