Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ocieranie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janiewiem



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja wiem wiem skad sie biora dzieci,ale kurcze,zawsze mialam tak ze przychodzil okres to byl,a nie jakies wczesniejsze plamienia dziwne. no i co wczoraj je mialam a dzis nic to sie dlatego martwie,i tak sobie pomyslalam z tym krwawieniem wiazacym sie z zagniezdzeniem zarodka,bo tak pisali ze do 12 dni po zdarzeniu. ja juz w sumie nie wiem o co chodzi. przeciez nie stykalismy sie narzadami bezposrednio,stosunku tez nie bylo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno plemniki to nie rambo to po pierwsze a tutaj w ogole ich nie bylo to co mialo by cie zaplodnic? Ufoludki?

Plamienie moglo byc owulacyjne jesli jestes w srodku cyklu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janiewiem



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie teraz jak bylo to plamienie to powinnam miec normalny okres,no a srednio to mozna nazwac okresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janiewiem no to zrob test i bedziesz wiedziala na czym stoisz. Wg mnie to nie ciaza. Bralas antybiotyki? Mialas stres? Cos co moglo by opoznic okres? Zmienialas klimat? Jesli tak to moglo ci sie cos rozregulować i dostaniesz okres za 2 tygodnie. Jednak jeśli nic takiego nie miało miejsca, idz do lekarza, bo byc moze jest to jakies zapalenie albo coś... lekarz powinien to sprawdzić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joee



Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
2 tyg temu razem z dziewczyną ocieraliśmy się przez chwile o swoje narządy płciowe. Po chwili zrozumielismy , że nie warto ryzykować w dni płodne i założyłem gumkę. Stosunku nie bylo, wytrysku nie było. kilkadziesiąt godzin później zaczęła odczuwac kłucie w podbrzuszu i dostała gorączkę w nocy. Objawy ustąpiły po około 2 dobach.
Okres spóznia sie 2 dni i nie widac żadnych symptomów. Zazwyczaj miała dośc regularne miesiączki.
Teraz bardzo się denerwuje i nie wiem jak moge ją uspokoić , że w ten sposob nie można zajść w ciążę.
Chciałbym zapytac o procentową możliwość zapłodnienia w tej sytuacji tj (brak penetracji i stosunku oraz brak wytrysku , jedynie chwila ocierania narządów płciowych)

Z góry dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Joee
nie było wytrysku= nie było zapłodnienia.
nie było penetracji= nie było zapłodnienia.

spóźnianie się okresu może wynikać z infekcji (o czym świadczy gorączka). i kłucie w podbrzuszu.
organizm to nie szwajcarski zegarek- ma prawo rządzić się własnymi prawami zwłaszcza jeśli coś mu dolega.
myślę,że możecie spać spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Cze 06, 2010 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat zamykam . Tego typu pytania proszę zadawać tu:
http://www.biomedical.pl/forum/6-vt13832.html?postdays=0&postorder=asc&start=50
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group